Pola Lis rozebrała się do rosołu na swoich tropikalnych wakacjach! Takiego odważnego zdjęcia nie ma nawet Kinga Rusin!

Zdjęcie (1) Pola Lis rozebrała się do rosołu na swoich tropikalnych wakacjach! Takiego odważnego zdjęcia nie ma nawet Kinga Rusin!

[1/10] Pola Lis pozuje prawie nago na wakacjach

Zdjęcie (2) Pola Lis rozebrała się do rosołu na swoich tropikalnych wakacjach! Takiego odważnego zdjęcia nie ma nawet Kinga Rusin!

[2/10] Pola Lis w bikini w Grecji

Zdjęcie (3) Pola Lis rozebrała się do rosołu na swoich tropikalnych wakacjach! Takiego odważnego zdjęcia nie ma nawet Kinga Rusin!

[3/10] Pola Lis i Kamil Grabara – pierwsze wspólne zdjęcie pary

Zdjęcie (4) Pola Lis rozebrała się do rosołu na swoich tropikalnych wakacjach! Takiego odważnego zdjęcia nie ma nawet Kinga Rusin!

[4/10] Pola Lis rozpoczyna karierę w polityce

Zdjęcie (5) Pola Lis rozebrała się do rosołu na swoich tropikalnych wakacjach! Takiego odważnego zdjęcia nie ma nawet Kinga Rusin!

[5/10] Kinga Rusin, Pola Lis, Iga Lis na wspólnym zdjęciu

Zdjęcie (6) Pola Lis rozebrała się do rosołu na swoich tropikalnych wakacjach! Takiego odważnego zdjęcia nie ma nawet Kinga Rusin!

[6/10] Pola Lis jak Kinga Rusin. Podobna stylizacja

Zdjęcie (7) Pola Lis rozebrała się do rosołu na swoich tropikalnych wakacjach! Takiego odważnego zdjęcia nie ma nawet Kinga Rusin!

[7/10] Pola Lis na wakacjach

Zdjęcie (8) Pola Lis rozebrała się do rosołu na swoich tropikalnych wakacjach! Takiego odważnego zdjęcia nie ma nawet Kinga Rusin!

[8/10] Pola i Iga Lis na kolacji we Flamingu

Zdjęcie (9) Pola Lis rozebrała się do rosołu na swoich tropikalnych wakacjach! Takiego odważnego zdjęcia nie ma nawet Kinga Rusin!

[9/10] Pola Lis na spacerze z psem Czarkiem

Zdjęcie (10) Pola Lis rozebrała się do rosołu na swoich tropikalnych wakacjach! Takiego odważnego zdjęcia nie ma nawet Kinga Rusin!

[10/10] Kinga Rusin z córkami - Polą i Iga Lis

Komentarze

×