Pola Lis rozebrała się do rosołu na swoich tropikalnych wakacjach! Takiego odważnego zdjęcia nie ma nawet Kinga Rusin!

Pola Lis

Pola Lis

Córka Kingi Rusin swoim ostatnim zdjęciem z wakacji wprawiła cały internet w osłupienie. Pola Lis pokazała się nago, przykryta jedynie słomkowym kapeluszem. To prawdziwy rarytas dla jej fanów.

Kinga Rusin nigdy nie ukrywała, że największym sukcesem jej życia są dwie wspaniałe córki – Pola oraz Iga, których ojcem jest Tomasz Lis. Obie dziewczyny wyróżniają się zjawiskową urodą, wybitnym intelektem oraz zamiłowaniem do mediów społecznościowych. Ostatnio szczególną aktywnością w sieci wykazuje się Pola Lis, która regularnie publikuje piękne zdjęcia ze swojego życia. Choć jeszcze nie tak dawno raczej stroniła od mediów, obecnie pomału staje się wschodzącą gwiazdą polskiego show biznesu.

Zobacz: Iga Lis i Taco Hemingway przyłapani na amorach w sopockim pubie! Namiętne pocałunki i czułości w towarzystwie przyjaciół i Poli Lis. Jak oni się kochają!

Dziewczyna była nawet gościem w telewizji śniadaniowej, w której pracuje jej sławna mama. Okazuje się, że 23-letnia studentka  bierze udział w projekcie społecznym, który ma na celu zaangażować młodzież w sprawy polityczne kraju. Z pewnością bakcyla do polityki połknęła po swoich rodzicach, którzy w tym temacie są bardzo biegli i aktywni. Pola, podobnie jak Kinga Rusin i Tomasz Lis, pokochała Internet, w którym udziela się bardzo ochoczo.

Zobacz: Obłędnie seksowna Kinga Rusin kusi ciałem w samym staniku! To jest najpiękniejsze zdjęcie weekendu!

W środę na jej profilu pojawiła się fotka z boskich wakacji. Tym razem zdjęcie córki Rusin wywołało prawdziwe wirtualne tsunami. Pola pręży się przed obiektywem aparatu, zasłaniając swoje nagie ciało jedynie słomkowym kapeluszem. Oczywiście to tylko złudzenie, bowiem córka gwiazdy TVN-u, tylko wygląda na rozebraną do rosołu. Po dokładnej analizie zdjęcia widać, że spod kapelusza Poli wystaje delikatne ramiączko od bikini.

Pocztówka z wakacji – napisała Pola nawiązując do tytuły nowej płyty swojego przyszłego szwagra, Taco Hemingwaya.

Pod fotką pojawiło się sporo ciekawych komentarzy:

  • Królowa
  • Taką pocztówkę bym kupił!
  • Jesteś piękna
  • No nieźle

Chcielibyście dostać taka pocztówkę od Poli?

Zobacz: Kinga Rusin pęka z dumy! Jej nastoletnia córka robi wielką karierę za granicą! Iga Lis błyszczy na łamach popularnego portalu!


Pola Lis pozuje prawie nago na wakacjach

Pola Lis pozuje prawie nago na wakacjach

Pola Lis w bikini w Grecji

Pola Lis w bikini w Grecji

Pola Lis i Kamil Grabara – pierwsze wspólne zdjęcie pary

Pola Lis i Kamil Grabara – pierwsze wspólne zdjęcie pary

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×