Wystrojona Pola Lis w niebotycznych szpilach na luksusowej kolacji z ukochanym. Tak rozpieszczają się w Anglii

Pola Lis na kolacji

Pola Lis na kolacji

Pola Lis i Kamil Grabara na randce w Manchesterze

Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa zasiliła piękną grupkę polskich WAGs. Pola Lis, bo o niej mowa, od jakiegoś czasu wiązana jest bowiem z Kamilem Grabarą. Chłopak w 2017 roku skomentował jeden z jej wpisów na Twitterze i bezceremonialnie poprosił o numer telefonu. Dziś para nie ukrywa się, że łączy ich zażyła relacja, czego najlepszym dowodem są pieszczotliwe komentarze i filmy, które można znaleźć w internecie. Jeszcze więcej sugerują zaś zdjęcia, którymi Pola chwali się w social mediach.

Z ostatnich fotografii zamieszczonych na jej InstaStory bez problemu można wywnioskować, że para wybrała się na romantyczną kolację do jednej z modniejszych restauracji z azjatycką i australijską kuchnią w Manchesterze. Pola pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje w lustrze i chwali się długimi, zgrabnymi nogami w szpilkach, krótkich szortach i czarnej koszulce, zalotnie odsłaniającej ramiona.

I gdyby to nie wystarczyło komuś jako dowód, na InstaStory Kamila można znaleźć zdjęcia dziewczyny siedzącej przy stoliku naprzeciwko niego – w dokładnie takiej samej bluzce. Bramkarz drużyny z Liverpoolu uchwycił swoją towarzyszkę przed i po zjedzeniu wspólnej obfitej kolacji. Z opisu zamieszczonego na jednym ze zdjęć można wywnioskować, że nie jest to ich pierwsza wizyta w tym miejscu:

I znowu zaczynamy… – napisał Kamil.

Pola Lis i Kamil Grabara na sushi w Australasia

Para wybrała się do restauracji Australasiaw której każdy foodie (tj. fan dobrego jedzenia) znajdzie coś dla siebie. Sushi, steki, słodkości – do wyboru do koloru, a to wszystko w przystępnych – jak na Wielką Brytanię – cenach. Elegancki wystrój restauracji (zdjęcia w galerii) i nowoczesny sposób serwowania dań z pewnością zachwyciły Polę, która w Warszawie najczęściej stołuje się w modnym i luksusowym Flamingu.

Wygląda na to, że życie miłosne obu córek dziennikarskiego duetu układa się ostatnio wręcz bajecznie. Taco Hemingway poświęcił ślicznej Idze Lis całą nową płytę, a Kamil rozpieszcza Polę w Zjednoczonych Królestwie.

Oby tak już zostało na zawsze…

Pola Lis przyłapana na spacerze ze swoją największą miłością! Opalona córka Kingi Rusin odsłoniła nogi i błysnęła drogą torebką

Pola Lis upaja się widokiem swojego półnagiego przystojnego chłopaka! On wygląda jak model!

Iga Lis i Taco Hemingway przyłapani! Nie powstrzymali namiętności na publicznej imprezie!

Kinga Rusin jest ikoną stylu, a jej ostatnia stylizacja tylko to potwierdza! Co za spódnica! Co za buty!


Pola Lis i Kamil Grabara na kolacji w Manchesterze

Pola Lis i Kamil Grabara na kolacji w Manchesterze

Pola Lis i Kamil Grabara na kolacji w Manchesterze

Pola Lis i Kamil Grabara na kolacji w Manchesterze

Pola Lis i Kamil Grabara na kolacji w Manchesterze

Pola Lis i Kamil Grabara na kolacji w Manchesterze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×