Szukaj

Mundial 2018: Pola Lis ze swoim przystojnym piłkarzem na meczu Polska-Senegal! Kamil Grabara zrobił jej śliczne zdjęcia!

Pola Lis i Kamil Grabara Mundial 2018

Pola Lis i Kamil Grabara na Mundialu 2018

Mundial 2018 rozpoczął się kilka dni temu, a już za niecałe dwie godziny Polska spotka się na murawie z Senegalem. To bez wątpienia ważny mecz, a fani od paru godzin szykują się już do kibicowania. Na ulicach widzimy flagi i biało-czerwone serduszka, słyszymy pełne entuzjazmu rozmowy i równie entuzjastyczne okrzyki. Są jednak szczęściarze, którzy nie będą musieli kibicować z baru lub z własnej kanapy.

Pola Lis i Tomasz Lis już 18 czerwca polecieli do Moskwy, żeby kibicować Polakom. Nie jest tajemnicą, że ojciec zaraził córkę miłością do sportu, a ona sama od jakiegoś czasu należy do grona WAGs:

Polska biało czerwoni #polskadawaj

W komentarzach oczywiście rozległy się głosy dopingujące naszych… ale nie tylko! Jedna z fanek spytała, czy Poli towarzyszy ukochany…

Najlepszy fotograf Kamil Grabara?

A ona bez wahania odpowiedziała:

ktoś musiał się bawić w paparazzi

Kamil Grabara jest jednak odważny! Wycieczka z ukochaną i jej ojcem na Mundial? To bez wątpienia oryginalny sposób na zacieśnianie więzi z rodziną dziewczyny.

Kibicki będą w siódmym niebie! Polscy piłkarze bez koszulek nad basenem. Lewandowski i reszta pokazali swoje cudowne torsy!

Pola Lis przyłapana na spacerze ze swoją największą miłością! Opalona córka Kingi Rusin odsłoniła nogi i błysnęła drogą torebką

„Powiem to po raz pierwszy”. Kinga Rusin koncertowo wbiła szpilę Tomaszowi Lisowi! To musiało potwornie zaboleć


Czy spodziewałeś/aś się, że Polska tak szybko odpadnie z Mundialu 2018?

×