Szukaj

Córki Kingi Rusin na wspólnej fotce wyglądają jak gwiazdy z Hollywood! Siostry Lis czy siostry Godlewskie? Które piękniejsze?

Zdjęcie (1) Córki Kingi Rusin na wspólnej fotce wyglądają jak gwiazdy z Hollywood! Siostry Lis czy siostry Godlewskie? Które piękniejsze?

[1/8] Pola Lis i Iga Lis kochają się nad życie

Zdjęcie (2) Córki Kingi Rusin na wspólnej fotce wyglądają jak gwiazdy z Hollywood! Siostry Lis czy siostry Godlewskie? Które piękniejsze?

[2/8] Iga Lis i Pola Lis na Mazurach

Zdjęcie (3) Córki Kingi Rusin na wspólnej fotce wyglądają jak gwiazdy z Hollywood! Siostry Lis czy siostry Godlewskie? Które piękniejsze?

[3/8] Pola i Iga Lis z koleżankami na wakacjach na Mazurach

Zdjęcie (4) Córki Kingi Rusin na wspólnej fotce wyglądają jak gwiazdy z Hollywood! Siostry Lis czy siostry Godlewskie? Które piękniejsze?

[4/8] Iga Lis i Pola Lis z Tomaszem Lisem w Walii

Zdjęcie (5) Córki Kingi Rusin na wspólnej fotce wyglądają jak gwiazdy z Hollywood! Siostry Lis czy siostry Godlewskie? Które piękniejsze?

[5/8] Iga Lis i Pola Lis pokazały selfie z windy

Zdjęcie (6) Córki Kingi Rusin na wspólnej fotce wyglądają jak gwiazdy z Hollywood! Siostry Lis czy siostry Godlewskie? Które piękniejsze?

[6/8] Tomasz Lis z córkami - Polą i Igą wspierają Czarny protest

Zdjęcie (7) Córki Kingi Rusin na wspólnej fotce wyglądają jak gwiazdy z Hollywood! Siostry Lis czy siostry Godlewskie? Które piękniejsze?

[7/8] Tomasz Lis z córkami Igą i Polą w Paryżu

Zdjęcie (8) Córki Kingi Rusin na wspólnej fotce wyglądają jak gwiazdy z Hollywood! Siostry Lis czy siostry Godlewskie? Które piękniejsze?

[8/8] Kinga Rusin o córkach Iga Lis, Pola Lis

×