Szukaj

Dziennikarz sportowy atakuje Kingę Rusin i Tomasza Lisa! Pola Lis jak lwica obroniła swoich rodziców!

Pola Lis oświadczenie, stalker, Kinga Rusin, Tomasz Lis

Pola Lis oświadczenie, stalker, Kinga Rusin, Tomasz Lis

Pola Lis broni swoich rodziców

Piękna córka Kingi Rusin i Tomasza LisaPola Lis od dawana jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Pola regularnie informuje internautów o swoim życiu prywatnym wklejając na Instagram interesujące fotki. Dzięki temu internauci wiedzą jak, gdzie i z kim dziewczyna spędza wakacje, jak była ubrana na studniówce siostry, wiemy także co porabia w wolnych chwilach. Ostatnio jednak Pola poszła o krok dalej.

Znany dziennikarz sportowy – Krzysztof Stanowski już od jakiegoś czasu atakuje na Twitterze Kingę Rusin i Tomasza Lisa. Pola nie wytrzymała i wreszcie postanowiła ostro wstawić się za swoimi rodzicami. Okazało się, że profil Tomasza Lisa na Twitterze jest jednym z najbardziej angażujących w 2017 roku. Stanowski fakt ten postanowił w niewybredny sposób skomentować:

Najbardziej angażujące profile na TT w 2017 roku. Mam wrażenie, że jest problem z definicją. Zwycięzca nie tyle angażuje, co po prostu jest notorycznie jeb… 🙂

Tomasz Lis tym razem powstrzymał się od reakcji na ten komentarz, jednak nieoczekiwanie głos w tym temacie zabrała jego starsza córka – Pola Lis. Jej riposta jednak lekko odbiegała od poruszonego tematu i była mało merytoryczna:

Pilnuj żony lepiej 😉 – napisała Pola

Ten zaskakujący komentarz dziennikarz sportowy skomentował krótko:

LOL. Co za rodzinka

Przypomnijmy, że ten sam dziennikarz sportowy już wcześniej zaatakował Kingę Rusin, która angażując się w akcje proekologiczne wezwała dziennikarzy prawicowych do „włączenia się w ochronę dziedzictwa narodowego”. Wśród nich Rusin wymieniła Stanowskiego, który wymownie skomentował to na Twitterze:

Dziękuję za wezwanie pani Kingo, ale nie jestem ani z mediów prawicowych, ani w ogóle nie jestem prawicowcem. Za to mam swój nieduży las i o niego dbam. Dbałość – o dziwo – polega na tym, że muszę teraz wyciąć sporo drzew, żeby inne mogły urosnąć mocniejsze. Zapraszam z piłą.

Wówczas również Pola zabrała głos, tym razem w obronie swojej matki:

Fakt – pan po prostu robi dobrze obecnej władzy przy okazji, waląc w moją rodzinę myśląc, że coś Pan na tym ugra.

Wisienką na torcie jest jednak ostatni komentarz Poli Lis adresowany do Stanowskiego:

Rodziny będę bronić zawsze – czy ktoś mnie będzie za to hejtował, czy nie. Ten Pan jest akurat zwykłym cwaniakiem, który chce się wypromować, szarpiąc za nogawkę znanych ludzi, żeby całe lewactwo się zleciało i klaskało. Proste – dodała potem Pola Lis.

Widać, że Pola ma charakter i zacięcie polityczne, które z pewnością przejęła po swoich znanych rodzicach.

Myślicie, że czeka ją kariera w polityce?

Zobacz: Seksowna Kim Kardashian w kusej spódniczce i samym staniku przywitała na świecie trzecią pociechę!

Zobacz: Kwitnąca Kinga Rusin skąpana w promieniach hiszpańskiego słońca zatapia się w ukochanych beżo-różach! Jest z nią piękna córka!

Zobacz: Iga Lis szaleje na urodzinach swojej przyjaciółki! Dziewczyny muszą się naprawdę kochać!


Pola Lis w bikini - wakacje w Grecji

Pola Lis w bikini - wakacje w Grecji

Pola Lis w bikini - wakacje w Grecji

Pola Lis w bikini - wakacje w Grecji

Pola Lis - Dzień Ojca 2017

Pola Lis - Dzień Ojca 2017

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Nieźle gówniara wychowana, że do obcego człowieka, starszego od niej, wali na ty. Można dosadnie, ale i kulturalnie utrzeć komuś nosa.

 • Gość pisze:

  Hani nie szkoda, zasłużyła na porządnego kopa!

 • Ala pisze:

  Ludzie są okropni.Nie rozumiem tej ciągłej krytyki rodziny Lisow.Brawo dla córki ze broni rodzicow.Ludzie zajmijcie się swoją rodziną a nie kopie pod innymi.To jest mało eleganckie.

 • Gośćlisek pisze:

  Całą rodzinka ma parcie na szkło. Juz każdy ma was dość .Ogólnie to nikt was nie lubi.Te córki to ponuraki.Czym wy się tu promujące każdy was zna.Te córki to tylko umiał robić te dziobki tymi wargami brzydkie Nie sympatyczne fe

 • Gośćanna pisze:

  Myśle ze pani powinna pilnować taty
  Co do pani rodziny jest równie dużo wątpliwości
  Wiec lepiej na ten temat nie dyskutować
  Kiedy tata ogląda filmy porno i staje się pośmiewiskiem internetu to nawet jego polityczne zagrywki stają się śmieszne
  Szkoda Hani Smoktunowicz

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×