Pojawiają się nowe powody konfliktów w związku Anji Rubik i Sashy Knezevica

Konflikt Anji Rubik i Sashy Knezevica

Konflikt Anji Rubik i Sashy Knezevica

Kryzys w związku Anji Rubik i Sashy Knezevica

Rozwód Anji Rubik i Sashy Knezevica jest jednym z najbardziej emocjonujących tematów ostatnich dni. Jak udało się ustalić, modelka i jej mąż nie będą się rozwodzić. Postanowili dać sobie trochę czasu na przemyślenia i odpoczęcia od siebie wzajemnie. Aktualnie przebywają w separacji. Jak poinformowała agentka Rubik, para pozostaje w przyjacielskich stosunkach i daleko im do kontaktowania się ze sobą za pomocą prawników, wbrew temu, co donosiły media. Ostatecznie kwestia rozwodu wyjaśniła się dzięki komentarzowi ojca Anji Rubik.

Zobacz: Ojciec Anji Rubik zdradza nowe fakty w sprawie rozstania córki z Sashą Knezevicem: „W którymś momencie stwierdzili, że…”

Jeżeli wierzyć doniesieniom informatorów tabloidów, powody do konfliktów pomiędzy małżonkami się piętrzą. W tym wypadku separacja okazuje się idealnym rozwiązaniem dla obojga.

Według najnowszych ustaleń Faktu, Rubik i Knezevic kłócą się nawet o wspólnego psa. Jest to urocza suczka, mieszaniec teriera z chihuahuą:

Charlie zawsze należała do Anji, ale ona zawsze podkreślała, że Sasha jest właścicielem psa w takim samym stopniu jak ona.

Natomiast teraz:

Anja uważa, że sama sobie doskonale radzi z Charlie. Nie przyjmuje argumentów, że Sasha bardzo tęskni za pieskiem. Boli go, gdy Anja nie może zająć się psem zostawia go znajomym zamiast jemu. Bierze to do siebie tym mocniej, że przecież to jego marzenia o posiadaniu rodziny w dużym stopniu doprowadziły do rozłamu w ich małżeństwie.

Jak zakończy się cały ten spór?

Anja Rubik i Sasha Knezevic

Anja Rubik i Sasha Knezevic

Anja Rubik i Sasha Knezevic

Anja Rubik i Sasha Knezevic


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×