Szukaj

Już wiadomo gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb Zofii Czerwińskiej

Pogrzeb Zofii Czerwińskiej

Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Zofii Czerwińskiej?

Rodzina ogłosiła gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb Zofii Czerwińskiej. Oficjalne oświadczenie w sprawie ceremonii pożegnalnej trafiło do sieci. Na którym cmentarzu będzie można pożegnać ikonę polskiego kina i teatru?

13 marca był wyjątkowo smutnym dniem w polskim show-biznesie. Po trudnej operacji zmarła Zofia Czerwińska. Ikona kina i teatru, legendarna polska aktorka, gwiazda takich perełek rodzimej kinematografii jak Popiół i Diament czy Złoto Dezerterów. Aktorka miała 85 lat. O jej śmierci poinformował na Instagramie przyjaciel artystki, Mariusz Szczygieł:

Tym zdjęciem i torbą była zachwycona. Zrobiłem je w foyer Jej ukochanego Teatru Syrena na premierze „Czarownic z Eastwick”. Czarownica, to było Jej ulubione stworzenie zaraz po psach i kotach. Na pogrzebie ma być śpiewana „My way”. – Macie mnie pochować w różowej urnie, pamiętaj Mariuszek, bo do twarzy mi w różowym! Będzie, Zosiu. Wszystko dla Ciebie! ????ZOFIA CZERWIŃSKA 1933-2019.

Rodzina gwiazdy właśnie opublikowała dokładną informację dotyczącą miejsca i daty pogrzebu Zofii Czerwińskiej:

Msza święta żałobna zostanie odprawiona 20 marca 2019 roku o godzinie 13:00 w kościele Środowisk Twórczych, pl. Teatralny 18, po czym nastąpi odprowadzenie do grobu rodzinnego na Cmentarz Komunalny Północny (Wólka Węglowa) wejście bramą główną o godzinie 14:30, o czym zawiadamiają pogrążeni w głębokim smutku rodzina i przyjaciele.

Wybierzecie się by złożyć jej ostatni hołd?

Tak wyglądało ostatnie spotkanie Zofii Czerwińskiej z najbliższymi. Aktorka zrobiła coś niespodziewanego

Lekarze popełnili fatalny i skandaliczny błąd. Zofia Czerwińska niewyobrażalnie cierpiała

Nie żyje Zofia Czerwińska. Odeszła legendarna polska aktorka


Czy lubisz oglądać polskie filmy?

×