Pogrzeb Robina Williamsa może zostać zakłócony…

Robin Williams

Fotografia: ONS

Robin Williams w jednym z filmów zagrał homoseksualistę – to nie spodobało się radykalnej wspólnocie Westboro, która planuje zakłócić pogrzeb aktora.

Od kilku dni na Twitterze Kościoła publikowane są karykatury i obraźliwe wpisy dotyczące Williamsa. Członkowie wspólnoty sądzą, że artysta za swoje życie i za rolę w Klatce dla ptaków trafi do piekła (zobacz: Robin Williams popełnił samobójstwo! Szokujące doniesienia z Hollywood).

Ten protest ma być dla innych ludzi ostrzeżeniem.

Robin Williams powinien użyć swoich darów otrzymanych od Boga, by zaprzyjaźnić się z ludźmi. Teraz jest już na to za późno – piszą na Twitterze Baptyści.

Jak dotąd nie ogłoszono oficjalnej daty pogrzebu Robina Williamsa. Podobno w uroczystości będą mogli wziąć udział jedynie bliscy zmarłego (zobacz: Robin Williams dzień przed śmiercią… Na tych zdjęciach nic nie wskazuje na to, że kilkanaście godzin później dojdzie do tragedii).

 

 

Robin Williams

Fotografia: screen z Twitter.com

Kościół Baptystyczny Westboro nie akceptuje faktu, iż gwiazdor zagrał geja w komedii „Klatka dla ptaków”. Od kilku dni na profilach społecznościowych kościoła publikowane są karykatury i obraźliwe wpisy poświęcone aktorowi. Radykałowie twierdzą, że Robin Williams trafił do piekła m.in. za homoseksualną rolę oraz za życie, które prowadził w „bestii zwanej Hollywood”.

Kościół zapowiada, że ten protest ma być przestrogą dla żyjących. – Robin Williams powinien używać darów otrzymanych od Boga, by zaprzyjaźnić się z prawymi ludźmi. Teraz już jest za późno czytamy na Twitterze wspólnoty. Na razie nie wiadomo, kiedy ma odbyć się pogrzeb wielkiego aktora. Podobno uroczystość zaplanowana jest tylko dla najbliższych Robina Willia


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×