Szukaj

Zosia Ślotała po pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka na Mazurach umieściła poruszające zdjęcie. Internauci toną we łzach

Zosia Ślotała pogrzeb Staraka

Zosia Ślotała pogrzeb Staraka

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka na Mazurach zorganizowano tylko dla najbliższych. Jedną z osób, która w nim uczestniczyła była Zosia Ślotała – stylistka, a prywatnie przyjaciółka producenta filmowego. Na Instagramie opublikowała poruszające zdjęcie zrobione po ceremonii.

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła prawie całym krajem. Odszedł wybitny producent filmowy, mąż znanej dziennikarki – Agnieszki Woźniak-Starak, a przede wszystkim 39-letni mężczyzna pełen pasji i planów na przyszłość. Msza żałobna, w której mogli uczestniczyć znajomi, przyjaciele i fani, odbyła się w Warszawie. Dzień później milioner został pożegnany podczas uroczystej ceremonii na Mazurach, gdzie spoczęła urna z jego prochami. W wydarzeniu uczestniczyło tylko 20 najbliższych osób.

Zobacz: Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Tłumy żegnają producenta

Zosia Ślotała na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka

Wśród żałobników, którzy pożegnali Piotra Woźniaka-Staraka na terenie jego ukochanej Fuledy, była Zosia Ślotała. Stylistka od lat przyjaźniła się z Woźniakiem-Starakiem. To on był jedną z osób, która współorganizowała dla niej zaręczyny-niespodziankę, do których doszło 8 sierpnia, czyli 10 dni przed tragiczną śmiercią mężczyzny.

Tuż po wyłowieniu ciała Woźniaka-Staraka z jeziora Kisajno, Ślotała opublikowała rozrywający serce wpis, w którym wspomniała, jak ważną dla niej osobą był Piotr:

Jeden na million, inaczej nie jestem w staniem opisać Naszego Piotrusia. Jak inaczej nazwać człowieka, który był dla Ciebie jak brat, który Cie zawsze wspierał, dla którego nie istniało słowo “ja”, zawsze było ‘My’. Nie znał pojęcia ‘nuda’. Który swoją osobowością, inteligencją & twórczością poruszył prywatnie setki ludzi. A swoimi filmami zaprowadził miliony ludzi do kin. Tak bardzo mi kibicował, wiedział jaka jestem uparta, lecz on potrafił do mnie rozmawiać. Zawsze chciał dla wszystkich jak najlepiej. Prawdziwy przyjaciel. Moje serce rozpadło się na kawałki, z czasem podejrzewam, że uda się je skleić lecz dużego kawałka będzie brakowało już na zawsze. Bądź naszym Aniołem Stróżem.Twoja sister – napisała była partnerka Borysa Szyca.

Zobacz: Pogrzeb Woźniaka-Staraka. Przemowy bliskich przyjaciół. Słowa Edwarda Miszczaka rozrywają serce

View this post on Instagram

Jeden na million, inaczej nie jestem w staniem opisać Naszego Piotrusia. Jak inaczej nazwać człowieka, który był dla Ciebie jak brat, który Cie zawsze wspierał, dla którego nie istniało słowo “ja”, zawsze było ‘My’. Nie znał pojęcia ‘nuda’. Który swoją osobowością, inteligencją & twórczością poruszył prywatnie setki ludzi. A swoimi filmami zaprowadził miliony ludzi do kin. Tak bardzo mi kibicował, wiedział jaka jestem uparta, lecz on potrafił do mnie rozmawiać. Zawsze chciał dla wszystkich jak najlepiej. Prawdziwy przyjaciel. Moje serce rozpadło się na kawałki, z czasem podejrzewam, że uda się je skleić lecz dużego kawałka będzie brakowało już na zawsze. Bądź naszym Aniołem Stróżem. Twoja sister. Photo by @pwsas ????

A post shared by Zofia Maria Slotala (@miss_zi) on

Zdjęcie z pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka na Mazurach

Kolejny post na profilu Ślotały pojawił się dzień po ceremonii pożegnalnej z udziałem najbliższych. Zosia opublikowała poruszające zdjęcie jeziora, które tak bardzo kochał Piotr. Do fotografii dołączyła tylko emotikonę przedstawiającą czerwony balon, symbol wolności.

Zobacz: Pogrzeb Woźniaka-Staraka. Poruszające kazanie księdza Kazimierza Sowy

View this post on Instagram

????

A post shared by Zofia Maria Slotala (@miss_zi) on

W komentarzach pod zdjęciem z pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka na Mazurach internauci zamieścili mnóstwo wzruszających wpisów:

  • „Na całych jeziorach… łzy”.
  • Niewyobrażalna pustka…
  • Człowiek tak bardzo chciałby mieć moc i cofnąć czas…
  • Współczuje Wam z całego serca!

Pochówek Piotra Woźniaka-Staraka wzbudził kontrowersje

W mediach już od czwartku pojawiały się sprzeczne informacje dotyczące pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka i jego legalności. Warmińsko-Mazurski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny już wczoraj dementował doniesienia o rzekomym specjalnym zezwoleniu dla rodziny zmarłego dotyczącym jego pogrzebu w Fuledzie. Takiego zezwolenia rzeczywiście nie było, bo nie było potrzebne, a rodzina w ogóle o nie nie występowała. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj: Piotr Woźniak-Starak został pochowany na Mazurach na terenie rodzinnej posiadłości. Co w tej kwestii mówi prawo?.

Piotr Woźniak-Starak został pochowany w Fuledzie

Piotr Woźniak-Starak został pochowany w Fuledzie


Zosia Ślotała pokazała zdjęcie z pogrzebu Piotra Woźniaka-StarakaRodzina Bachledów, Zosia Ślotała – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Rodzina Bachledów, Zosia Ślotała – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Zosia Ślotała – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Zosia Ślotała – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×