Szukaj

Jest odpowiedź Jurka Owsiaka na dramatyczny apel żony zmarłego Pawła Adamowicza! WOŚP wydała oświadczenie!

Jerzy Owsiak rezygnacja WOSP konferencja

Jerzy Owsiak rezygnacja WOSP konferencja

Pogrzeb Pawła Adamowicza – WOŚP zorganizuje zbiórkę pieniędzy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy odpowiedziała na apel rodziny prezydenta Gdańska. Fundacja z Jurkiem Owsiakiem  zdecydowała się wydać oświadczenie w tej sprawie. Pogrzeb Pawła Adamowicza zostanie wykorzystany do kolejnej zbiórki pieniędzy na cele charytatywne.

Jak już wiadomo pogrzeb tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska – Pawła Adamowicza, odbędzie się w sobotę, rozpocznie się już o godz. 12 w Bazylice Mariackiej. Organizatorem pogrzebu będzie miasto Gdańsk przy udziale rodziny. Zgodnie z ostatnia wolą prezydenta przekazaną przez jego żonę Magdalenę, podczas pogrzebu prosi się uczestników o wpłatę datków na rzecz Fundacji WOŚP, lub na Fundację Hospicjum im. Ks. Eugeniusza Dutkiewicza. Wpłaty mają zastąpić przynoszenie kwiatów i zniczy w hołdzie zmarłemu.

Na apel żony prezydenta odpowiedziała WOŚP, która na swojej oficjalnej stronie opublikowała oświadczenie. Zatem Jurek Owsiak spełni ostatnią wolę Pawła Adamowicza, bowiem to WOŚP będzie odpowiedzialna za zbiórkę pieniędzy podczas pogrzebu. Fundacja WOŚP zaznaczyła, że zebrane podczas kwesty środki zostaną przez nią spożytkowane na zakup sprzętu medycznego i doposażenia dla gdańskiego Hospicjum im. Ks. Eugeniusza Dutkiewicza, placówkę szczególnie bliską prezydentowi Gdańska.

Zbiórka przeprowadzona będzie przez wolontariuszy WOŚP. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oświadcza, iż zebrane podczas kwesty środki zostaną również przez nią spożytkowane na zakup sprzętu medycznego i doposażenia dla gdańskiego Hospicjum im. Ks. Eugeniusza Dutkiewicza, placówki szczególnie bliskiej śp. Prezydentowi Gdańska.

Zbiórka stanowić będzie kontynuację 27. Finału WOŚP. Wolontariusze posługiwać się będą finałowymi identyfikatorami oraz skarbonkami oznaczonymi symboliką żałobną. Rozdawać będą także darczyńcom czerwone serduszka WOŚP.

Zbiórka prowadzona będzie z pełnym poszanowaniem powagi sytuacji i jest dla Fundacji przede wszystkim wyrazem szacunku dla woli bliskich Zmarłego.- Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Piękna reakcja WOŚP na apel rodziny Pawła Adamowicza.

Wiceprezydent Gdańska spotkał się z matką zabójcy Pawła Adamowicza. „Wielki gest!”

O ostatnich chwilach Pawła Adamowicza opowiedział załamany brat. „Nie sądziliśmy, że jest aż tak źle”

O ostatnich chwilach Pawła Adamowicza opowiedział załamany brat. „Nie sądziliśmy, że jest aż tak źle”


Konferencja Jerzego Owsiaka

Konferencja Jerzego Owsiaka

Lidia Niedźwiecka-Owsiak – kim jest żona Jurka Owsiaka?

Lidia Niedźwiecka-Owsiak – kim jest żona Jurka Owsiaka?

Lidia Niedźwiedzka-Owsiak

Lidia Niedźwiedzka-Owsiak

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×