Meghan Markle posądzona o nieszczere intencje na pogrzebie królowej. Jedno zdjęcie księżnej wywołało falę przykrych komentarzy

Meghan Markle

Meghan Markle

Eksperci przeanalizowali zachowanie Meghan Markle na pogrzebie królowej Elżbiety II. Wystarczyło jedno zdjęcie, by pod adresem księżnej posypały się nieprzyjemne komentarze. Czym podpadła tym razem?

Książę Harry i Meghan Markle poznali się w 2016 roku na randce w ciemno zorganizowanej przez przyjaciół. Już po kilku miesiącach oficjalnie zostali parą. Od tamtej pory księżna Sussexu jest pod ostrzałem paparazzi. Media stale rozpisują się na temat jej poglądów, pochodzenia czy relacji z rodziną królewską. Zainteresowania życiem pary książęcej nie osłabiła nawet rezygnacja Meghan i Harry’ego z pracy na rzecz monarchii. Ich każdy publiczny krok urasta do rangi wydarzenia.

Meghan Markle udawała płacz podczas pogrzebu królowej?

19 września odbył się pogrzeb królowej Elżbiety II, który wzbudził ogromne emocje wśród członków rodziny królewskiej. Większość z nich starała się jednak nie okazywać rozpaczy związanej z pożegnaniem najdłużej panującej, bo przez 70 lat, brytyjskiej monarchini. Uwagę fotoreporterów zwróciło jednak zachowanie Meghan Markle, która nie potrafiła ukryć wzruszenia. Po jej policzku spłynęło kilka łez, co wywołało lawinę komentarzy.

Australijski prezenter serbskiego pochodzenia Karl Stefanović podczas przeglądania zdjęć z uroczystości, które szacuje się, że oglądało ponad 4,1 miliarda ludzi na świecie, użył wymownego słowa, kwestionując szczerość emocji Meghan. Dziennikarz w programie Today stwierdził, że żona księcia Harry’ego „teatralnie ocierała łzę”.

Według Daily Mail Meghan Markle jest najmniej lubianym przez Karla Stefanovica członkiem rodziny królewskiej, dlatego prezenter zdecydował się na taki, a nie inny komentarz dotyczący wydarzenia z jej udziałem. Z kolei tabloid Daily Star poprosił o ocenę zachowania Markle specjalistkę od mowy ciała – Adriannę Carter. Ekspertka przyznała, że trudno jest jednoznacznie powiedzieć, czy łzy księżnej były szczere. Dodała jednak, że była aktorka z pewnością doskonale wiedziała, że taka emocjonalna reakcja zwróci na nią uwagę:

Na zdjęciu nie widzimy wielu ruchów mięśni na twarzy Meghan, które byłyby aktywowane przez autentyczne ekspresje emocjonalne – stwierdziła

Na koniec Carter dodała, że księżna Sussexu również potrafi trzymać na wodzy swoje emocje, co udowodniła podczas licznych wystąpień.

Do dyskusji włączyli się także internauci, którzy znaleźli stare nagranie, w którym Meghan zapytana o to, czy potrafi rozpłakać się na zawołanie, odpowiedziała twierdząco:

O tak, mogę to zrobić bardzo dobrze!

Czy uważacie, że łzy Meghan Markle na pogrzebie królowej były szczere?


Meghan Markle płacze na pogrzebie królowej Elżbiety II

Meghan Markle płacze na pogrzebie królowej Elżbiety II

Meghan Markle płacze na pogrzebie królowej Elżbiety II

Meghan Markle płacze na pogrzebie królowej Elżbiety II

Meghan Markle płacze na pogrzebie królowej Elżbiety II

Meghan Markle płacze na pogrzebie królowej Elżbiety II

Komentarze

 • Gość pisze:

  Na yt jest filmik, w którym ktoś ją pyta czy łatwo jej płakać na zawołanie. A ona odpowiada: „O mój boże, to dla mnie takie łatwe! Meghan – Jedna łza! Lewe oko! Jedziesz… Wystarczą mi 3 sekundy”
  Dla niej ten pogrzeb to Showtime!

  • Gość pisze:

   Rozumiem, że aktorzy, którzy potrafią wywołać łzy w filmie, podobnie jak m, śmiech, czy agresję jeśli kiedykolwiek w życiu prywatnym się śmieją, są wściekli, czy uronią łzę, nawet na pogrzebie, zawsze udają i grają.
   Czyli aktorzy nie mają uczuć, ani prywatnego życia. Cały czas teatr. Daleko idące stwierdzenie.
   szczególnie przy manipulujących royalsach i wiecznie szczerza ej się Kate:)))

  • Gość pisze:

   Nie ma nic złego w uśmiechaniu się \'z grzeczności\'. Ale łza na pokaz to już wyższy level. Poprzedniego dnia Meghan stała za tą trumną wyprostowana jak struna, z idiotycznym uśmieszkiem pod wąsem. Ta łza była tak samo fałszywa i pod publiczkę jak jej list do ojca. A zestawienie jej z tym video rzeczywiście ujawnia to jeszcze bardziej. Do tego ona jest wyjątkowo słabą i irytującą aktorką:)))

 • Gość pisze:

  dajcie im zyc..popatrzcie na swoje zachowanie ,na siebie

 • Gość pisze:

  Megi ponoć nagrywała po kryjomu zachowanie publicznosci wobec siebie.

 • Gość pisze:

  „eksperci” „specjaliści”, czyli szmaciardtwo, które żyje z wymyślania bzdur i szczucia na ludzi dla klikalności.
  Moze niech się zajmą Kejti, która wygladala jak obwieszona biżuteria żona pszczelarza, z miną góry lodowej, albo bluzgami nie panującego nad sobą Karolka.

  • Gość pisze:

   Kate wyglądała pięknie. Naszyjnik i kolczyki to nie jest żadne „obwieszanie sie” biżuterią. A królowa z pewnością by docenila fakt, że księżna Walii włożyła ten sam naszyjnik, który miała na pogrzebie Filipa.
   A najważniejsze jest to, że Kate nigdy nie szkalowala królowej.
   Scierka harrego może udawać smutek, ale tego co wyszczekala już nie może odszczekac.
   Aż dziw, że pokazała tam w ogóle swoją paskudna mordę.
   Przecież ona wygląda jak g…o, jakby nie miała pyska tylko d..e.
   Markle jest odraxajaca

  • Gość pisze:

   Nie wystarczy ci, ze ty się nimi ciągle zajmujesz? Chcesz dyktować innym czym mają się zajmować? No cóż… Typowa psychofanka tej psychopatki…

 • Gość pisze:

  Nieszczere łzy

 • Gość pisze:

  Proponuję przyjrzeć się Meghan i obiektywnie ocenić jej ‚szczere Intencje’. Naprawdę nie potrzeba mediów, by zobaczyć, jak fałszywą i bezwzględną jest osobą.

 • Gość pisze:

  Megan z mężem to jedyni z tej rodziny którzy przeżywa smiesc królowej Bo reszta tej fałszywej rodziny to się cieszy że w końcu umarła i będą mogli robić co im się żywnie podoba.

 • Gość pisze:

  Co by nie zrobiła to i tak zle, media zrobiły większości wode z mózgu na jej temat.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×