Co z pogrzebem George’a Michaela? Pojawiła się data

George Michael nie żyje

George Michael nie żyje

Kiedy pogrzeb George’a Michaela?

Wspaniały i kochany George Michael zmarł w wieku 53 lat już ponad miesiąc temu. Gwiazdor został znaleziony przez swojego długoletniego partnera Fadiego Fawaza. Oficjalny komunikat managementu artysty mówił o śmierci z powodu niewydolności serca. Badający okoliczności tej tragedii policjanci określili śmierć artysty jako „niewyjaśnioną, ale nie podejrzaną”.

Niestety, chociaż minęło już tyle czasu, wyniki testów toksykologicznych nadal nie są znane. Badania są zlecone w związku z podejrzeniami o zażywanie narkotyków przez artystę. Coraz to nowsze doniesienia znajomych i branży nie ułatwiają sprawy. Brak wyników oznacza, że koroner nie może oficjalnie otworzyć śledztwa, i dlatego wciąż nie znana jest data pogrzebu. Gossip&TheStars nieoficjalnie dowiedział się, że najbardziej prawdopodobna data pogrzebu to połowa lutego 2017.

Cała sprawa śmierci Michaela jest bardzo smutna i przykra. Wciąż pojawiają się nowe doniesienia, zwłaszcza jeśli chodzi o uzależnienie muzyka od narkotyków. RIP Michael.

Zobacz: Szokujące słowa byłego kochanka George’a Michaela! „Kochał to! Nigdy mu nie odmawiałem!”

Zobacz: Rodzina George’a Michaela bardzo ostro o Fadim Fawazie. „Kłamie w sprawie śmierci! To ZERO nie dostanie ani centa!”. Są dowody

Co z pogrzebem George'a Michaela?

Co z pogrzebem George’a Michaela?

Kiedy pogrzeb George'a Michaela?

Kiedy pogrzeb George’a Michaela?


George Michael - ostatnie fotki

George Michael - ostatnie fotki

George Michael przed śmiercią - jak wyglądał?

George Michael przed śmiercią - jak wyglądał?

Fadi Fawaz i George Michael

Fadi Fawaz i George Michael

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×