Pogrzeb Bezczela. Bliscy i przyjaciele pożegnali 37-letniego rapera

Pogrzeb Bezczela

Pogrzeb Bezczela

Pogrzeb Bezczela. Michałowi Banaszkowi w ostatniej drodze towarzyszyli bliscy i przyjaciele. Zdjęcia.

Michał Banaszek, znany jako Bezczel, były reprezentant RPS Enterteyment i Step Records, członek Fabuły, ale przede wszystkim artysta solowy zmarł w wieku 37 lat. 21 września pojawiła się informacja o jego śmierci. Jako pierwszy podał do publicznej wiadomości ten smutny fakt inny raper, Paweł Marcin Grabeus, występujący pod pseudonimem Kafar. W sieci natychmiast pojawiło się mnóstwo teorii na ten temat. W końcu wytwórnia muzyczna Step Records przerwała te spekulacje, zamieszczając oświadczenie:

Drodzy, na prośbę rodziny Michała „Bezczela” Banaszka chcemy zdementować wszelkie nieprawdziwe informacje pojawiające się mediach w związku z jego śmiercią. Przyczyną zgonu Michała było prawdopodobnie zatrzymanie akcji serca. Straciliśmy nie tylko świetnego rapera, ale przede wszystkim dobrego, serdecznego kolegę z którym wszyscy mamy moc wspaniałych wspomnień. Prosimy o uszanowanie żałoby najbliższych zmarłego i nieszerzenie nieprawdziwych teorii związanych z jego odejściem.Na zawsze w naszych sercach Michał [*]Z poważaniem,Step Records – napisano.

W piątek odbył się pogrzeb muzyka. Informacja pojawiła się w nekrologu opublikowanym przez wytwórnię.

Pogrzeb Bezczela. Bliscy i przyjaciele pożegnali 37-letniego rapera

Uroczystości pogrzebowe rapera rozpoczęły się w piątek 24 września. Ciało Bezczela wyprowadzono z domu pogrzebowego, skąd żałobnicy wyruszyli do Kościoła Parafialnego w Karakulach. Po nabożeństwie Michał Banaszek został pochowany na Cmentarzu Parafialnym. Rodzina wyraziła prośbę, żeby osoby biorące udział w ostatniej drodze artysty nie przynosiły kwiatów, tylko przekazały ofiarę na mszę za zmarłego.

W ostatniej drodze towarzyszyła Bezczelowi rodzina, fani i przyjaciele. Wśród nich m.in. znany raper Peja, który jako jeden z pierwszych pożegnał Michała w social mediach.

Zdjęcia z uroczystości pogrzebowych w naszej galerii.


Pogrzeb Bezczela

Pogrzeb Bezczela

Pogrzeb Bezczela

Pogrzeb Bezczela

Pogrzeb Bezczela

Pogrzeb Bezczela

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×