Znamy szczegóły pogrzebu Andrzeja Niemczyka. Kiedy i gdzie spocznie legendarny trener?

Andrzej Niemczyk nie żyje. Pogrzeb Andrzeja Niemczyka kiedy i gdzie?

Andrzej Niemczyk nie żyje. Pogrzeb Andrzeja Niemczyka kiedy i gdzie?

Pogrzeb Andrzeja Niemczyka

Ta smutna informacja dotarła do nas niespełna tydzień temu. Zmarł Andrzej Niemczyk, wybitny, siatkarski trener. Szkoleniowiec reprezentacji Polski kobiet miał 72 lata. Legendarny trener zmagał się z nowotworem płuc. 

Andrzej Niemczyk z ciężką chorobą zmagał się przez lata. Nowotwór węzłów chłonnych zaatakował wiele lat temu. W 2006 roku udało mu się jednak z nim wygrać. Niestety, choroba powróciła i to ze zdwojoną siłą. Momentami lekarze oceniali jego stan jako krytyczny. Po kompleksowych badaniach udało się ustalić przyczyną złego samopoczucia Niemczyka. To nowotwór płuc. Trener zapowiadał, że nie zamierza się poddać, a kibice go wspierali. Udało się zorganizować specjalną akcję. Aby wziąć w niej udział, należało zrobić selfie trzymając w ręku kartkę z napisem Tie-break dla Niemczyka. 

Niestety, życia legendarnego trenera kobiecej reprezentacji Polski w siatkówce nie udało się uratować. Niemczyk zmarł w wieku 72 lat. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się o godzinie 11:45 w dniu 14 czerwca 2016 roku. Msza żałobna zostanie odprawiona w kościele św. Teresy w Łodzi.  

Łączymy się w bólu z rodziną.

Zmarł Andrzej Niemczyk. Przyczyny śmierci. Na co zmarł?

Zmarł Andrzej Niemczyk. Przyczyny śmierci. Na co zmarł?

Andrzej Niemczyk nie żyje. Choroba Andrzeja Niemczyka

Andrzej Niemczyk nie żyje. Choroba Andrzeja Niemczyka. Kiedy i gdzie pogrzeb?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×