Pogoda zrujnowała fryzurę Kasi Skrzyneckiej. Oto, co zostało z pięknego uczesania. „Wyczesany fryzz w p….zdu”

Kasia Skrzynecka

Kasia Skrzynecka

Kasia Skrzynecka wyszła z domu w idealnie ułożonej fryzurze. Niestety kapryśna majowa pogoda zrobiła swoje i zrujnowała jej włosy. Gwiazda podsumowała to zabawnym nagraniem. 

Katarzyna Skrzynecka to jedna z ulubienic widzów. Aktorka od lat jest obecna w show-biznesie, gdzie spełnia się na kilku płaszczyznach. Gwiazda doskonale czuje się nie tylko na małym i na dużym ekranie, ale także na deskach teatru. Widzom najbardziej znana jest ze swoich komediowych wcieleń, a ostatnio potwierdziła swoje umiejętności, gdy pojawiła się w filmie Kogel-Mogel 3. Chociaż nie zagrała tam głównej roli, to wręcz brawurowo wcieliła się w postać żony słynnego Piotrusia i po raz kolejny potwierdziła, że jest na właściwym miejscu.

Kasia jest też bardzo uzdolniona wokalnie. Jako solistka wydała aż 6 albumów studyjnych, nagrała jeden z największych świątecznych hitów – Oszaleli Anieli, a to, że potrafi znakomicie śpiewać, udowodniła w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Gwiazda zwyciężyła pierwszą edycję uwielbianego show, a od drugiej pełni funkcję jurora.

Wiatr zniszczył fryzurę Kasi Skrzyneckiej. Jak to podsumowała?

Kasia w czasie pandemii, podobnie jak większość osób z show-biznesu, miała sporo wolnego czasu. Gwiazda chciała jednak utrzymywać kontakt ze swoimi fanami nawet w okresie, w którym nie relacjonowała wydarzeń z planów zdjęciowych. Do tego celu wykorzystała oczywiście social media. Ku uciesze swoich obserwatorów nie szczędzi im nowych zdjęć i nagrań. Ostatnio pokazała zdjęcia bez retuszu, a tuż przed rozpoczęciem weekendu podzieliła się dosyć zabawnym filmikiem.

Aktorka przed wyjściem z domu zrobiła piękny makijaż i pieczołowicie ułożyła fryzurę. Niestety kapryśna wiosenna aura, która towarzyszy nam w tym roku niemal każdego dnia, zrujnowała jej włosy. Kasia nie omieszkała poinformować o tym internautów. Zamieściła zabawne nagranie, w którym podsumowała majową pogodę.

Pomimo przygody, jaka spotkała ją tuż po wyjściu z domu, nadal wygląda świetnie:

#deszczwiosennydeszcz  i cały wyprostowany, wyczesany fryzz w p…zdu. Obyśmy tylko takie „problemy” w życiu mieli. Miłego weekendu -napisała pod nagraniem.

Nie tylko w opisie, ale także w samym nagraniu Kasia powiedziała, co myśli na temat deszczu, wiatru i niskiej temperatury, czyli wszystkiego, czym przywitała nas wiosna:

I tak ten maj w deszczu i w deszczu i wyczochrał wiatr i tyle z tej wiosny. I po prostu ja pierdziele taki maj. Jaka wiosna! Miłego dnia i weekendu.

Obserwatorzy Kasi nie ukrywają, że również mają już dosyć deszczu i braku słońca. My także z utęsknieniem czekamy na cieplejsze dni.


Kasia Skrzynecka

Kasia Skrzynecka

Kasia Skrzynecka

Kasia Skrzynecka

Kasia Skrzynecka

Kasia Skrzynecka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×