Dom Beyonce i Jaya-z stanął w płomieniach. Na miejsce natychmiast ruszyły wszystkie służby

Beyonce i Jay-z

Beyonce i Jay-z

Beyonce i Jay-Z są jedną z najbardziej szczęśliwych par show-biznesu. Założyli rodzinę i dalej rozwijają swoje kariery. Sielankę małżonków przerwała wiadomość o pożarze ich domu. Co się stało?

Beyonce i Jay-Z to jedna z najgorętszych par w show-biznesie. Para jest razem od 2002 roku. Chociaż o trwałą relację żyjąc w ciągłym blasku fleszy, nie jest łatwo, a oni sami byli już o krok od rozstania, to okazało się, że kryzys, który przezwyciężyli przed laty, jedynie wzmocnił ich uczucie. Dowodem na to są ich wspólne fotografie, które ciągle trafiają do sieci. Małżonkowie cały czas są w sobie szaleńczo zakochani. Podczas oficjalnych wyjść chętnie pozują fotoreporterom do kolejnych kadrów, nie szczędząc sobie przy tym czułości. Na zdjęciach, które robią im paparazzi, również można dostrzec czułe gesty i ogrom wzajemnej miłości.

W tym roku para wokalistów świętowała trzynastą  już rocznicę ślubu. Podczas pięknej ceremonii piosenkarka wystąpiła w zjawiskowej białej sukni, którą zaprojektowała dla niej jej mama, Tina. Para doczekała się trojga dzieci. Pierwsza na świat przyszła ich córeczka Blue Ivy, która w tym roku skończyła 9 lat. W 2017 roku małżonkowie ogłosili, że spodziewają się bliźniąt. Kilka miesięcy później zostali rodzicami córeczki Rumi i synka o imieniu Sir.

Pożar w domu Beyonce i Jay-Z

Beyonce i Jay-Z od wielu lat wiodą sielankowe życie. Cały czas pracują nad swoimi karierami i zdecydowanie nie mogą narzekać na brak pracy. Każde z nich plasuje się w muzycznej czołówce świata. Zakochani połączyli to wszystko z rodzinnym szczęściem. Ostatnio jednak tragedia przerwała ich spokój. Do małżonków dotarły informacje, że jeden z ich domów stanął w płomieniach.

W Nowym Orleanie podpalono jedną z okazałych posiadłości. Szybko wyszło na jaw, że jest ona własnością pary wokalistów. Ustalono, że właścicielem nieruchomości jest firma Beyoncé’s Parkwood Entertainment LLC. Przyczyną zdarzenia było podpalenie, a jak podaje rzecznik policji Nowego Orleanu, podpalacza udało się schwytać zaraz po wybuchu pożaru.

Jak na razie sławne małżeństwo nie chce komentować całego zajścia. Wiadomo jednak, że w momencie zdarzenia nie przebywali oni na terenie posiadłości.


Beyonce i Jay-Z – ślub

Beyonce i Jay-Z – ślub

Beyonce i Jay-Z – ślub

Beyonce i Jay-Z – ślub

Beyonce i Jay-Z – ślub

Beyonce i Jay-Z – ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×