Szukaj

Agnieszka Chylińska: „Przy********łam dupą o beton i czuję, że nie wiem, co dalej ze sobą zrobić”

Agnieszka Chylińska Królowa łez piosenka teledysk

Agnieszka Chylińska Królowa łez piosenka teledysk

Agnieszka Chylińska wraca po siedmiu latach przerwy z nową płytą „Forever Child”!

Agnieszka Chylińska od zawsze kojarzona była z wizerunkiem buntowniczki idącej pod prąd. Jej silne zdanie i magnetyczna osobowość zawsze powodowały duże zainteresowanie na temat jej osoby. Teraz wraca po siedmiu latach z nową płytą i zwierza się na temat swojego prywatnego życia. Jak sama wyznaje w rozmowie z Onet.pl:

To był intensywny czas w moim życiu – rodziłam kolejne dzieci, walczyłam z problemami. Przyspieszyliśmy dwa lata temu, gdy poczułam przymus wyrażenia siebie poprzez muzykę.

Artystka ciężko pracowała nad nowym albumem „Forever Child”, na który kazała czekać swoim fanom aż siedem lat, gdy sama skupiała się na macierzyństwie nazywając je sielskim widoczkiem. Na pytanie czy ten „widoczek” przestał ją zadowalać i czy sięgnęła dna odpowiada:

Jestem w takim momencie, kiedy na to pytanie mogę udzielić tylko jednej odpowiedzi – nie wiem. Nie chcę mówić o mojej intymnej stronie życia – mam swoje rany i swoją historię. Pewnie gdzieś na świecie są kobiety szczęśliwe, wychowując dziesięcioro dzieci, borykające się z większymi problemami niż moje. Rodzice nauczyli mnie, że muszę być dzielna i ze wszystkim dawać sobie radę. Tym razem – jako kobieta i człowiek – mówię na płycie, że „nie chcę już być dzielna”. Myślę, że to jest jakieś dno, którego trzeba sięgnąć, żeby się od niego odbić.

Ja przy********łam dupą o beton i czuję, że nie wiem, co dalej ze sobą zrobić. Zdaję sobie sprawę z tego, co czuje, czego nie chcę i co powoduje, że mam taką ogromną niezgodę na życie, ale ten stan doprowadza mnie do szału. Zawsze nosiłam w sobie radykalizm: jak dzieci, to troje, jak jestem feministką, to roz******lam wszystkich w wywiadach. Nagle okazało się, że muszę powiedzieć sobie samej: „Masz prawo czuć to, ale również coś innego. Kocham swoje dzieci, ale czasami chcę je zostawić w domu pod opieką i iść na mecz z kolegami albo przyznać się do tego, że po prostu nie dam rady czegoś zrobić”

Agnieszka Chylińska nigdy nie ukrywała się ze swoimi przemyśleniami i zawsze szczerze opowiadała o swoim życiu, które doprowadziło do powstania nowego materiału.

Ta płyta to historia kobiety, która od lat tkwi w związku z przyzwyczajenia i w pewnym momencie orientuje się, że potrzebuje od życia czegoś więcej – zakochania, euforii… 

Zobacz: Agnieszka Chylińska narzeka na macierzyństwo. W jej wypowiedzi nie zabrakło mocnych słów!

Agnieszka Chylińska na castingu do "Mam Talent" w 2015 roku (fot. AKPA)

Agnieszka Chylińska na castingu do „Mam Talent” w 2015 roku (fot. AKPA)


Agnieszka Chylińska na castingu do Mam talent 2016

Agnieszka Chylińska na castingu do Mam talent 2016

Agnieszka Chylińska na ramówce TVN jesień 2016

Agnieszka Chylińska na ramówce TVN jesień 2016

Agnieszka Chylińska na Telekamerach 2016

Agnieszka Chylińska na Telekamerach 2016

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×