Szukaj
Treść przeznaczona dla dorosłych!

„Playboy” z Kylie Jenner – okładka już w sieci! Od jej piersi nie można oderwać wzroku. Oj, zrobi się Wam gorąco!

Kylie Jenner na okładce magazynu Playboy. Partnerka Travisa Scotta nie tylko pozowała w zmysłowej sesji zdjęciowej, ale także udzieliła szczerego wywiadu. Co powiedziała i jak wyglądała?

Kylie Jenner doskonale wykorzystała popularność, którą przyniósł jej program Z kamerą u Kardashianów. Chociaż amerykańska gwiazda ma dopiero 22 lata, już jakiś czas temu otworzyła firmę kosmetyczną. Dzięki odpowiedniej promocji, okazała się ona strzałem w dziesiątkę, a na koncie młodej celebrytki zaczęły pojawiać się tysiące, a potem miliony dolarów.

Zobacz: Makijażysta Kylie Jenner upodobnił się do Kim Kardashian! Wyciął sobie żebra, nosi identyczną bieliznę i bije rekordy na Instagramie

Kylie Jenner na okładce magazynu Playboy

Kylie Jenner, by podtrzymać zainteresowanie sobą, co jakiś czas pojawia się w kolorowej prasie. Tym razem zdecydowała się na magazyn Playboy, w którym odważyła się nie tylko na zmysłową sesję zdjęciową, ale także intymną rozmowę, którą poprowadził jej ukochany – Travis Scott.

By podgrzać nieco atmosferę oczekiwania, Kylie niedawno na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w objęciach swojego partnera. Fotografia zrobiła niemałe zamieszanie w sieci, o czym świadczyć mogą komentarze, które pojawiły się pod postem.

Zobacz: Naga Kylie w „Playboyu” pokazała to, co ma najlepsze! Rozebrała nawet swojego partnera

To jednak dopiero początek. Kilka dni później do sieci trafiła okładka magazynu. Jak wygląda Playboy z Kylie Jenner? Trzeba przyznać, że kusi już od okładki. Na pierwszej stronie gazety pokazano seksowne ciało amerykańskiej gwiazdy. Chociaż pozuje od szyi w dół i nie widać jej twarzy, od kadru nie można oderwać wzroku.

Zobacz: Kylie Jenner ma paznokcie, które do niedawna były szczytem obciachu. Koszmar czy hit?

Travis Scott – wywiad z Kylie Jenner

Jak czytamy na oficjalnym Instagramie magazynu Playboy, Jenner w stworzeniu okładki pomógł jej partner, a także ojciec Stormi – Travis Scott. Okazuje się, że jego rola na tym się nie skończyła. Mężczyzna przeprowadził wywiad z Kylie, w którym zapytał o ich życie seksualne.

Wiele osób twierdzi, że posiadanie dziecka może zaszkodzić twojemu życiu seksualnemu, ale wydaje mi się, że jest to przeciwieństwo naszego doświadczenia – przyznał muzyk.

Tak, uważam, że zdecydowanie udowodniliśmy, że ta plotka jest błędna – odpowiedziała Jenner.

W następnym pytaniu zapytał, czy sprawia, że czuje się seksownie.

Udowadniasz mi, że macierzyństwo i seksualność mogą współistnieć, a fakt, że jesteś seksowna, nie oznacza, że masz luźną moralność lub nie jesteś dobrą matką – podkreślała Jenner.

Amerykańska gwiazda zdradziła, co sprawia, że jej związek ze Scottem działa.

Myślimy tak samo i mamy te same cele i pasje w życiu. Oprócz tego, że między nami jest chemia, dobrze się razem bawimy. Jesteś moim najlepszym przyjacielem – dodała Kylie.

View this post on Instagram

☁️✨????

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Twórczyni imperium kosmetycznego przyznała także, że przez wszystkie wzloty i upadki, każdego dnia stają się silniejsi.

Zobacz: Córka Kylie Jenner na czerwonym dywanie! Debiut Stormi Webster rozczulił internautów


Kylie Jenner - okładka magazynu Playboy

Kylie Jenner - okładka magazynu Playboy

Kylie Jenner i Travis Scott – Playboy październik 2019

Kylie Jenner i Travis Scott – Playboy październik 2019

Kylie Jenner nago

Kylie Jenner nago

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×