Nowy skandal z Meghan Markle! Jej luksusowy płaszcz powstał w skandalicznych warunkach. Pracownicy zbuntowali się i ujawnili szokujące kulisy

Meghan Markle – Dzień Pamięci

Meghan Markle – Dzień Pamięci

Meghan Markle wystąpiła podczas Dnia Pamięci w pięknym płaszczu projektu Stelli McCartney. Okazuje się, że choć jest piękny, to sprawa ma drugie dno. Księżna Sussexu znowu (prawdopodobnie nieświadomie) stała się bohaterką skandalu.

Meghan Markle pojawiła się w pięknym płaszczu w Royal Albert Hall na corocznym Festiwalu Pamięci. Wyglądała obłędnie. Został on wykonany przez pracowników zarabiających grosze. Członek personelu pracujący w fabryce na Węgrzech, w której produkowano odzież, twierdzi, że ledwie stać ich na jedzenie i ogrzewanie w zaniedbanym domu, a pracują na bardzo wyczerpujące zmiany. Ujawniono nawet dokładne wynagrodzenie, jakie otrzymują za przepracowaną godzinę. Czy zaangażowana społecznie księżna Sussexu o tym wie?

Zobacz: Meghan Markle działa na księżną Kate jak płachta na byka. Wszystko wyszło po wspólnej wizycie na Wimbledonie

Skandal z Meghan Markle. Poszło o jej najnowszy płaszcz

Na obchody Brytyjskiego Dnia Pamięci Meghan wybrała czarny płaszcz Stelli McCartney, wiązany w talii szerokim pasem z klamrą, a głowę nakryła kapeluszem z dosyć szerokim rondem, które zacieniało jej twarz. Wyglądała bardzo dostojnie. Czy jednak zdawała sobie sprawę, że piękne okrycie zostało wyprodukowane za granicą, po bardzo niskiej cenie, kosztem wyzysku pracowników?

Fabryka specjalizuje się w produkcji płaszczy i kurtek dla czołowego brytyjskiego projektanta mody, w tym wełnianego płaszcza o wartości 1545 funtów (ok. 7800 zł), noszonego przez Meghan w niedzielę. Stella McCartney również znalazła się pod ostrzałem po udostępnieniu zdjęcia Meghan z nabożeństwa żałobnego na Instagramie. Szefowie fabryki odzieży Beriv w Berettyoujfalu na Węgrzech nalegają, aby wszyscy pracownicy otrzymywali wynagrodzenie przekraczające minimalną krajową miesięczną płacę w wysokości 382 funtów (ok. 2 tys. zł) i zabierali do domu średnio ponad 500 funtów miesięcznie (2500 zł).

Zobacz: To, co Meghan Markle zrobiła księżnej Kate zasługuje na naganę! Księżna Sussexu już się tłumaczy!

Czy księżna Meghan zdaje sobie sprawę, jak produkowana jest odzież, którą nosi?

Anne, doświadczona krawcowa, przedstawiła podobno odcinek wypłaty, który pokazuje, że otrzymała 455 funtów za przepracowanie 176 godzin w zeszłym miesiącu. Oznacza to 44-godzinny tydzień pracy i zarobek zaledwie £2,58 za godzinę, co daje ok. 13 złotych.

Księżna Meghan na obchodach Dnia Pamięci

Księżna Meghan na obchodach Dnia Pamięci w płaszczu Stelli McCartney

Anne powiedziała, że ​​zszyła podszewkę czarnego płaszcza, który Meghan miała na sobie w ostatnią niedzielę, kiedy dołączyła do innych członków rodziny królewskiej podczas uroczystości w Londynie.

Pracownik fabryki powiedział:

Być może otrzymamy wynagrodzenie powyżej podanej kwoty, ale wciąż walczymy. Wszyscy nasi pracownicy nie są w stanie przetrwać i nie mają wystarczających środków na jedzenie lub ogrzewanie, więc musimy liczyć na pomoc przyjaciół i rodziny, aby przetrwać miesiąc. Tak wielu ludzi mówi o tym płaszczu noszonym przez księżniczkę, ale nie mają pojęcia, ile zapłaciliśmy za to, i jak żyjemy, co jest rozpaczliwie smutne.

Anne powiedziała, że ​​jej mały dom nie ma ogrzewania i twierdzi, że często brakuje jej pieniędzy na jedzenie i nie stać jej na inne podstawowe rzeczy.

Imre Matolcsi, dyrektor Berivu, który nadzoruje produkcję w węgierskiej fabryce, wyznał:

Wszyscy w tej fabryce są dobrze traktowani i opłacani zgodnie z węgierskim prawem.

Na oburzenie w mediach rzeczniczka księżnej Sussex powiedziała, że ​​to sprawa zespołu Stelli McCartney.

Meghan Markle w płaczu Stelli McCartney, 11 listopada 2019

Meghan Markle w płaczu Stelli McCartney, 11 listopada 2019

Poproszono przedstawiciela projektantki o komentarz, po tym, jak ta udostępniła na Instagramie zdjęcie Meghan zrobione podczas ceremonii. McCartney powiedziała wtedy, że ​​czuje się zaszczycona, że Meghan miała na sobie płaszcz z jej kolekcji. Jednak użytkownicy mediów społecznościowych stwierdzili, że to brak szacunku w przypadku tak ponurej promocji.

Pytanie brzmi, czy Meghan zdawała sobie sprawę z takiej sytuacji?

Zobacz: Memy z Agatą Dudą podbijają USA! Pierwsza Dama nową gwiazdą amerykańskiego internetu


Księżna Meghan na obchodach Dnia Pamięci

Księżna Meghan na obchodach Dnia Pamięci

Meghan Markle i książę Harry wzięli udział w uroczystości upamiętniającej ofiary wojenne

Meghan Markle i książę Harry wzięli udział w uroczystości upamiętniającej ofiary wojenne

Meghan Markle upamiętniła ofiary wojenne

Meghan Markle upamiętniła ofiary wojenne

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×