Gwiazdy na planie spotu Polsatu: Janachowska, Socha, Liszowska, Sokołowska, Maserak, Ibisz, Rutkowski i reszta

Gwiazdy na planie spotu Polsatu

Gwiazdy na planie spotu Polsatu

Polsat dalej pracuje nad jesiennymi materiałami reklamowymi. Tym razem na planie pojawiły się kolejne gwiazdy telewizji. Jak się zaprezentowały? Zdjęcia.

Polsat pracuje nad jesienną ramówką. Już wczoraj zamieściliśmy zdjęcia gwiazd, które wzięły udział w nagraniach do nowego spotu reklamowego stacji. Wówczas na planie znalazły się gwiazdy produkcji, takich jak: Pierwsza miłość, Gliniarze, Farma, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Nasz Nowy DomLove IslandWyspa miłości, Ninja Warrior, Sport oraz Wydarzenia. 

Wśród sław znaleźli się  Marcelina ZawadzkaPaulina Sykut-JeżynaWojciech Błach,  Łukasz Płoszajski, Aneta ZającHonorata Witańska, Katarzyna Zdanowicz, Piotr Witwicki, Patrycja Zahorska, Katarzyna DowborWiesław Nowobilski, Kasia Wilk, Michał Milowicz, Przemysław Sadowski, Dorota Gawryluk, Bogdan Rymanowski, Jerzy Mielewski, Karolina GilonŁukasz Jurkowski, Krzysztof IbiszKarolina Szostak, Ilona Krawczyńska.

Ich zdjęcia zobaczycie tutaj.

Gwiazdy na planie spotu Polsatu. Jak wyglądały?

Dziś pojawiły się zdjęcia z kolejnych nagrań. Tym razem nie zabrakło gwiazd Przyjaciółek, Pogotowia ślubnego Izabeli, Tańca z Gwiazdami. W galerii pod tekstem zobaczycie zdjęcia, na których widoczni są: Krzysztof Ibisz, Ilona Krawczyńska, Izabela Janachowska, Wiktoria Omyła, Anita Sokołowska, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska, Małgorzata Socha, Krzysztof Rutkowski, Rafał Maserak, Michał Bartkiewicz.

Na szczególne wyróżnienie zasługują kreacje kilku sław. Janachowska błyszczała w czerwonej sukni z dekoltem w kształcie litery „V”. Podobne barwy wybrały Socha i Sokołowska. Pierwsza z nich postawiła na sukienkę, druga – na marynarkę i eleganckie spodnie. Ich koleżanka z Przyjaciółek – Liszowska świetnie wyglądała w czarnej, przewiewnej sukni. Panowie też wyróżniali się „na plus”. Ibisz i Rutkowski wbili się w wytworne marynarki, a ich look uzupełniały białe koszule. Bardzo podobnie wyglądał również Maserak, jednak on wybrał na tę okazję ciemniejszą koszulę, świetnie współgrającą z resztą outfitu.

Która z gwiazd najbardziej wam spodobała?

Nowi uczestnicy Tańca z Gwiazdami

Polsat, jak dotychczas, potwierdził oficjalnie, że w trzynastej wersji TzG pojawią się Rutkowski i Krawczyńska. Według nieoficjalnych informacji, mają się tam też znaleźć Łukasz PłoszajskiMaja Włoszczowska i Magda Mołek.

Więcej przeczytacie tutaj.


Ilona Krawczyńska. Jesienny spot Polsatu

Ilona Krawczyńska. Jesienny spot Polsatu

Izabela Janachowska. Jesienny spot Polsatu

Izabela Janachowska. Jesienny spot Polsatu

Ilona Krawczyńska. Jesienny spot Polsatu

Ilona Krawczyńska. Jesienny spot Polsatu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×