Gwiazdy na planie „The Voice of Poland 13”: Lanberry, Tomaszewska, Baron, Tomson, Kammel i inni

Plan Voice of Poland 13. Jak wyglądały gwiazdy?

Plan Voice of Poland 13. Jak wyglądały gwiazdy?

Ruszyły zdjęcia do 13. edycji The Voice of Poland. Na planie pojawiły się największe gwiazdy Telewizji Polskiej. Jak się zaprezentowały? Zdjęcia.

Jesienią tego roku ruszy 13. edycja show The Voice of PolandZdolności wokalne uczestników programu będzie oceniało jury, w skład którego wchodzą: Tomson, Baron, Justyna Steczkowska, Lanberry, Marek Piekarczyk. Sensacją jest zaangażowanie do formatu Lanberry, która sama wzięła udział w jego 3. edycji jako uczestniczka. Gwiazda tworzy nie tylko dla siebie –  stworzyła m.in. przeboje Superhero Viki Gabor czy Anyone I want to be Roksany Węgiel, z którymi nastolatki wygrały konkurs Eurowizji dla dzieci.

W piątek fotoreporterzy wzięli udział w zdjęciach do jednego z odcinków muzycznego show. Udało się im sfotografować jurorów i prowadzących program. Jak na zdjęciach zaprezentowały się największe gwiazdy publicznej stacji?

Plan The Voice of Poland. Jak wyglądały gwiazdy?

Przed obiektywami fotoreporterów zapozowali m.in. Małgorzata Tomaszewska, Tomasz Kammel, Marek Piekarczyk, Baron, Tomson, Lanberry.

Tomaszewska zaprezentowała się w białej bluzce, granatowych spodniach i sandałkach na obcasie, Kammel – w marynarce, białej koszulce, luźnych spodniach i sneakersach, Baron – w białej marynarce, czarnych skórzanych spodniach i butach sportowych, Tomson – w czarnej marynarce, spodniach w podobnym kolorze i butach za kostkę, Piekarczyk – ciekawej, wzorzystej koszuli, ciemnych spodniach i eleganckich butach.

Najciekawszą kreację miała Lanberry. Początkująca gwiazda TVP miała na sobie sukienkę z białym kołnierzem, rajstopy i buty na wysokiej podeszwie.

Która z gwiazd najbardziej się wam spodobała?

The Voice of Poland 12. Kto wygrał poprzednią edycję show?

Poprzednią – 12. edycję formatu wygrała Marta Burdynowicz, która w ostatnim odcinku zaśpiewała hity: Angel, I will always love you, Odkryjemy miłość. Poniżej zobaczycie krótki wywiad przeprowadzony z nią przez Jastrząb Post.

Wielki szok i zdziwienie. Zupełnie inaczej typowałam. I ogromna wdzięczność dla tych, którzy na mnie głosowali. Ale przede wszystkim szok – mówiła po zwycięstwie.


Plan 13. edycji Voice of Poland. Tomson

Plan 13. edycji Voice of Poland. Tomson

Plan 13. edycji Voice of Poland. Małgorzata Tomaszewska

Plan 13. edycji Voice of Poland. Małgorzata Tomaszewska

Plan 13. edycji Voice of Poland. Lanberry

Plan 13. edycji Voice of Poland. Lanberry

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×