Szukaj

Ostatnie zdjęcia Pippy Middleton przed porodem! Siostra księżnej Kate z dużym brzuszkiem wyciska siódme poty na sali treningowej

Pippa Middleton siłownia

Jak Pippa Middleton przygotowuje się do porodu?

Pippa Middleton, czyli siostra księżnej Kate, od ponad roku jest żoną Jamesa Matthewsa. Wkrótce młode małżeństwo na świecie powita pierwszego potomka. W tym szczególnym okresie Pippa nie zamierza zwalniać tempa, czego dowodem mogą być godziny spędzone na ćwiczeniach.

Middleton na czas ciąży swoją aktywność fizyczną ograniczyła przede wszystkim do gry w tenisa i pływania. Wybrała się także do studia fitness, gdzie spędziła trochę czasu z jego założycielką Ashley Vermą, która trenuje znane osobistości, takie jak Jurdan Dunn czy Poppy Delevingne. Panie współpracowały ze sobą, gdy Pippa była w trzecim trymestrze.

Jak Verma ocenia formę siostry Kate w zaawansowanej ciąży i przygotowania do porodu?

Weszła i była super miła i bardzo otwarta. Była jak jedna z tych osób, które zadają milion pytań, by dane ćwiczenie wykonać je jak najlepiej. Nie była też na 100 procent pewna niektórych informacji związanych z ciążą, więc to było naprawdę wspaniałe, że była taka otwarta i przyjmowała wszystko, co mogłam jej przekazać – zdradziła trenerka w rozmowie z OK!.

To nie był pierwszy tak intensywny trening Pippy przed porodem:

Pippa zdecydowanie zachowała dobrą kondycję przez cały okres ciąży i to wspaniale, że zdecydowała się ćwiczyć. To niewiarygodnie korzystnie wpływa na jej stan przed i po porodzie. Zależało mi na tym, by dać jej wszystkie narzędzia, które pomogą jej w tej podróży – dodała Ashley.

Termin porodu Pippy Middleton wyznaczony jest na październik. Celebrytka nie chce jednak zdradzić płci swojego dziecka. Wiadomo za to, jak wygląda jej ciążowa dieta:

Ma w sobie tak wielką energię, jeśli chodzi o sprawiedliwe życie. Jest bardzo szczęśliwą osobą. Ma bardzo typową świecącą skórę, je zdrowe przekąski, pije dużo wody.

Zobaczcie zdjęcia z sali treningowej. Prawda, że Pippa wygląda świetnie?

Pippa Middleton idzie w ślady księżnej Kate? Przygotowała iście królewską niespodziankę

Pippa Middleton w samym bikini i z ogromnym ciążowym brzuchem paraduje po plaży! Niesamowity widok!

Pippa Middleton będzie wściekła! Brat jej męża publicznie opowiedział o płci jej dziecka!


Która z sióstr Middleton wzbudza większą sympatię – Kate czy Pippa?

×