Szukaj

Z OSTATNIEJ CHWILI: Pippa Middleton urodziła! Znamy płeć dziecka!

Pippa Middleton urodziła syna

Pippa Middleton urodziła syna

Od tygodni brytyjskie media spekulowały na temat narodzin dziecka Pippy Middleton i Jamesa Matthewsa. Siostra księżnej Kate termin porodu miała wyznaczony na początek października, dlatego sporą niespodzianką była jej obecność na ślubie i weselu księżniczki Eugenii. Pippa zaprezentowała wówczas pięknie zaokrąglony brzuch w zielonej obcisłej kreacji.

Wczoraj w nocy Daily Mail opublikował zdjęcia męża Middleton, który udał się do Lindo Wing w St Mary’s Hospital w Paddington z wyprawką dla maleństwa. Wiadomo było zatem, że dziecko przyjdzie na świat w ciągu najbliższych godzin.

Jak przed chwilą poinformował brytyjski tygodnik Hello!, Pippa Middleton urodziła syna:

James i Pippa zostali rodzicami małego chłopca. Urodził się w poniedziałek, 15 października, o godzinie 1.58 w nocy (2.58 czasu polskiego), waży 3,88 kg. Wszyscy są zachwyceni, a mama i dziecko czują się świetnie – relacjonuje informator “Hello! Magazine”.

Według nieoficjalnych ustaleń brytyjskiej prasy, Pippa za swój poród zapłaciła ok. 60 tysięcy złotych. Podobnie jak Kate, Pippa może pochwalić się sporym prywatnym majątkiem, a jej mąż ma pieniędzy jak lodu. Nic więc dziwnego, że zdecydowali się na luksusową placówkę, dokładnie tę samą, w której od kilku pokoleń rodzą się królewscy potomkowie.

Przypomnijmy, że informacja o ciąży Pippy pojawiła się w mediach w kwietniu, zaraz po narodzinach księcia Louisa – syna księżnej Kate i księcia Williama. Middleton potwierdziła plotki w połowie czerwca, gdy w swojej własnej rubryce w magazynie Waitrose Weekend napisała o… ćwiczeniach w ciąży:

To moja pierwsza ciąża i wciąż mam wiele pytań, na które nie znam odpowiedzi. Czy mogę wciąż chodzić na jogę, jeśli nie będę wykonywać niektórych pozycji? Czy mogę nadal ćwiczyć mięśnie? – pisała w artykule.

Gratulujemy!

Pippa Middleton trafiła do szpitala! Będzie rodziła w niewiarygodnych luksusach. Tak dobrze nie miała nawet Kate!

Wszyscy patrzyli na Pippę Middleton! Siostra Kate skradła show swoim ogromnym ciążowym brzuszkiem

Wielki ciążowy brzuch Pippy Middleton w niebezpieczeństwie! Fani biją na alarm!

Ostatnie zdjęcia Pippy Middleton przed porodem! Siostra księżnej Kate z dużym brzuszkiem wyciska siódme poty na sali treningowej


Podoba Ci się styl Pippy Middleton?

×