Szukaj

Pierwsze zdjęcia Pippy Middleton z córeczką. Urodziła tydzień temu, a już wróciła do smukłej sylwetki

Pippa Middleton

Pippa Middleton

Pippa Middleton została przyłapana na spacerze z córką, Grace Matthews. Przepiękne zdjęcia paparazzi podbijają social media.

Pippa Middleton jest młodszą siostrą księżnej Kate. Kolorowa prasa przez pewien czas łączyła ją z księciem Harrym. Ich drogi nigdy się jednak nie zeszły. Middleton zaczęła się spotykać z Jamesem Matthewsem, z którym pobrała się w 2017 roku. Ich ślubem żyły media na całym świecie. Brano pod lupę kreacje, a także listę gości, wśród których nie brakowało członków rodziny królewskiej.

Rok po ceremonii Pippa została mamą. Małżonkowie powitali na świecie synka, Arthura. Chłopiec nie musiał długo czekać na to, by zostać starszym bratem. Niedawno Middleton po raz drugi została mamą. Doczekała się córeczki, dla której wraz z mężem wybrali imiona Grace Elizabeth Jane. Poród przebiegł bez większych komplikacji, o czym Hello! doniosła osoba z otoczenia rodziny:

Mama i dziecko czują się dobrze. Dziewczynka jest idealna, wszyscy są zachwyceni takim szczęśliwym przyjściem na świat – mówi osoba z otoczenia celebrytki.

Pippa Middleton może liczyć na wsparcie bliskich, w tym na mamy, Carole, która podobno pomaga jej przystosować się do nowej roli. Mama Kate w jednym z wywiadów zdradziła, że chce być jak najlepszą babcią dla swoich wnuków:

Chcę biegać z nimi z górek, wspinać się na drzewa, a także przechodzić przez tunele na placach zabaw. Tak długo, jak będę w stanie, będę to robić. Mam nadzieję, że wkrótce, jak COVID-19 będzie pod kontrolą, wrócimy do normalnego życia. Miejmy nadzieję, że w tym roku więcej osób będzie mogło świętować swoje specjalne okazje z przyjaciółmi i rodziną. Mam też nadzieję, że częściej będę się widywać z moją rodziną niż w zeszłym roku, w tym oczywiście z moim nowym wnukiem – komentowała w Good Housekeeping.

Pippa Middleton na spacerze z córką. Jak wyglądała?

Pippa Middleton doskonale odnajduje się w roli podwójnej mamy. Dowodem mogą być zdjęcia, które niedawno obiegły social media. W poniedziałek siostra Kate wykorzystała wiosenną pogodę i wybrała się na spacer ze swoją córką, Grace.

Postawiła na szykowną stylizację. Ubrała się we wzorzystą sukienkę Alison od Hobbsa, na którą zarzuciła ciemny płaszcz zapinany na guziki. Włożyła białe tenisówki. Sięgnęła też po przeciwsłoneczne okulary. Jej stylizacja idealnie współgrała z granatowym wózkiem

Na spacerze Middleton nie była sama. Towarzyszyła jej przyjaciółka, przy której boku młoda mama wydawała się być bardzo zrelaksowana.

Trzeba przyznać, że Middleton świetnie wygląda. Trudno uwierzyć, że niedawno drugi raz została mamą.


Pippa Middleton z synem Arthurem na spacerze

Pippa Middleton z synem Arthurem na spacerze

Pippa Middleton na spacerze z synem

Pippa Middleton na spacerze z synem

James Middleton i Pippa Middleton na Wimbledonie,

James Middleton i Pippa Middleton na Wimbledonie,

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×