Szukaj

Pippa Middleton oficjalnie potwierdziła imię syna. Jednak nie jest to Michael

Pippa Middleton urodziła syna

Jakie imię Pippa Middleton wybrała dla syna?

Pippa MiddletonJames Matthews wybrali imiona dla swojego pierwszego syna. Chłopiec przyszedł na świat 15 października – tego samego dnia, którego Meghan Markleksiążę Harry ogłosili, że spodziewają się dziecka. Wkrótce po tym para wyjechała na 16-dniową podróż po Australii, Nowej Zelandii, Fidżi i Tondze, nie mieli więc okazji poznać najnowszego członka rodziny, którego nadejście ogłoszono w czerwcu. Jak podają tabloidy, Pippa zaszła w ciążę w okolicach terminu, w którym na świecie pojawił się książę Louis.

Jak nazywa się syn Pippy Middleton i Jamesa Matthewsa? Na początku tabloidy spekulowały, że chłopiec będzie miał na imię Michael – na cześć ojca Pippy i księżnej Kate, oraz na cześć zmarłego brata Jamesa, który w wieku 22 lat zmarł podczas ekspedycji na Mount Everest. Brukowce nie miały racji, ale nie pomyliły się całkowicie – chłopiec ma na imię Arthur Michael William Matthews.

Jak donosi Mail on Sunday, imiona wybrane dla chłopca nie są wyjątkowe. Arthur to środkowe imię księcia Karola, księcia Louisa i księcia Williama. William prawdopodobnie zostało wybrane na cześć szwagra Pippy i przyszłego króla Anglii, który, jak donoszą informatorzy, będzie ojcem chrzestnym chłopca. Pierwsze imię malucha to również miano legendarnego angielskiego monarchy, króla Artura.

Z takimi imionami na pewno odniesie w życiu same sukcesy. 😉

Pippa Middleton ledwo urodziła, a już daje mężowi popalić! James Matthews od porodu biega na posyłki w tych samych ubraniach!

Z OSTATNIEJ CHWILI: Pippa Middleton urodziła! Znamy płeć dziecka!

Pippa Middleton trafiła do szpitala! Będzie rodziła w niewiarygodnych luksusach. Tak dobrze nie miała nawet Kate!


Śledzisz życie rodziny królewskiej?

×