Szukaj

Piotr Żyła pokazał screen SMS-a. Jedno słowo doprowadziło go do szaleństwa

Piotr Żyła

Piotr Żyła

Piotr Żyła chętnie chwali się na Instagramie tym, co u niego słychać. Dzisiaj postanowił upublicznić treść jednego z bardzo ważnych SMS-ów. Jedno słowo wywołało szaleństwo. 

Piotr Żyła jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich skoczków narciarskich. Ma za sobą kilka świetnych sezonów, gdzie regularnie pojawia się na podium. Każdy, kto interesuje się tą dyscypliną sportową, mocno trzyma kciuki za reprezentanta naszego kraju, a on nigdy nie zawodzi. Sportowiec ponad dwa lata temu stał się również celebrytą wszystko to za sprawą swojego rozwodu. W lutym 2018 roku w mediach pojawiła się informacja, że chce on zakończyć trwające 12 lat małżeństwo ze swoją żoną Justyną. Zraniona kobieta nie oszczędziła prasie pikantnych szczegółów rozpadu ich związku.

Dzięki temu, że była żona skoczka chętnie dzieliła się wszystkimi, nawet najbardziej intymnymi szczegółami rozwodu, byli małżonkowie szybko stali się gwiazdami wszystkich tabloidów. Justyna nie szczędziła przykrych słów pod adresem Piotra, a on sam bardzo długo, milczał na temat tego co dzieje się w ich związku. Po rozstaniu nie mogli się też dogadać co do opieki nad dwójką swoich dzieci. Po pewnym czasie wszystko jednak ucichło i wydawało się, że uda im się poukładać relacje po rozstaniu. Kilka miesięcy temu jednak dyskusja między nimi rozgorzała na nowo, a byli małżonkowie znów zaczęli skakać sobie do oczu. Doszło nawet do tego, że Justyna opublikowała ich prywatną korespondencję. Piotr nie miał zamiaru być jej dłużny i również pokazał na Instagramie SMS-y od byłej żony. Teraz jednak skoczek zdecydował się opublikować jedną wiadomość, która niezwykle go ucieszyła.

Piotr żyła pokazał treść SMS-a

21 listopada rozpoczął się 42. Pucharu Świata mężczyzn w skokach narciarskich. Pierwsze zawody odbyły się na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle. Sezon zakończy się 28 marca 2021 w słoweńskiej Planicy. Fani z całego świata czekali na rozpoczęcie tego wydarzenia, które ze względu na obostrzenia spowodowane pandemią cały czas stało pod znakiem zapytania. Wszystko jednak odbywa się w wielkim reżimie sanitarny. Podczas skoków nie może być obecna publiczność, a zawodnicy muszą być regularnie badani pod względem zakażenia Covid-19. Piotr żyła właśnie pokazał swój wynik ostatniego testu.

Raczej nie inaczej #pieter #zdrowy

Piotr nie kryje swojej wielkiej radości. Nie można mu się dziwić, ponieważ jest to znak, że zobaczymy go podczas następnych skoków. Trzymamy mocno kciuki i czekamy na miejsce na podium.


Piotr Żyła pokazał wynik testu na koronawirusa

Piotr Żyła pokazał wynik testu na koronawirusa

Piotr Żyła - sobotni post

Piotr Żyła - sobotni post

Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek

Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×