Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek do fryzjera ubrała się jak na pokaz mody! Jej buty to istny kosmos!
Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek do fryzjera ubrała się jak na pokaz mody! Jej buty to istny kosmos!

Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek do fryzjera ubrała...

Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek...

Rozebrany Robert Lewandowski pręży swoje ciało Adonisa na balkonie! Te zdjęcia podwyższają puls!
Rozebrany Robert Lewandowski pręży swoje ciało Adonisa na balkonie! Te zdjęcia podwyższają puls!

Rozebrany Robert Lewandowski pręży swoje ciało Adonisa na balkonie! Te zdjęcia...

Rozebrany Robert Lewandowski pręży swoje ciało Adonisa na...

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na głowie! Nie da się go nie zauważyć
To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na głowie! Nie da się go nie zauważyć

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na...

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie...

Dziś poniedziałek, 18.06.2018

Piotr Żyła tuż przed sądową batalią rozwodową skomentował swoje małżeństwo! „Przyjdzie czas na…”. Ciekawe co na to jego żona

Justyna Żyła o romansie piotra żyły


Piotr Żyła skomentował swoje małżeństwo

O rozwodzie Piotra Żyły i Justyny Żyły zrobiło się głośno zaledwie kilka dni temu, ale o problemach pary w małżeństwie mówi się od miesięcy. Justyna udostępniła w swoich social mediach poruszający wpis, w którym zdemaskowała męża. Porzucił ją i dzieci dla kochanki, a kobieta w odwecie wyrzuciła go z ich domu w Wiśle. Publiczne pranie brudów trwało kilka tygodni – ucichło dopiero niedawno, przynajmniej do czasu gdy Justyna nie pojawiła się na okładce Playboya. 

Teraz Piotr w rozmowie z Super Expressem po raz pierwszy wypowiedział się w sprawie swojego życia prywatnego i zawodowego. Oczywiście, jak ma to w zwyczaju, w bardzo pokrętny i wymijający sposób:

Tamten sezon był dobry, chociaż nie najlepszy. Ale mam go za sobą i teraz pracujemy nad tym, by kolejny był lepszy. Staram się oddzielać życie prywatne od zawodowego i wykonywać swoją pracę na treningach i zawodach na sto procent. Może przyjdzie czas na sprostowanie nieprawdziwych informacji na mój temat. Chyba jest ich sporo… – wyjawił ostrożnie w wywiadzie

Piotr Żyła i Justyna Żyła będą walczyć o dom?

Rozwód Justyny i Piotra zapowiada się na bardzo burzliwą sądową batalię. Dom pary, który znajduje się w Wiśle, wyceniono na niemal milion złotych – Piotr zażądał podobno, by jego (wkrótce była) żona spłaciła jego część. Problemy finansowe mogą stanąć na przeszkodzie, a cała sprawa może skończyć się tym, że Justyna i maluchy zostaną bez dachu nad głową:

Ona nie ma wyjścia. Piotr chce od Justyny, aby spłaciła mu jego wkład finansowy. Jednak nie ma na to pieniędzy. Co prawda zaczęła ostatnio pracować jako sprzedawczyni i to bardziej praca dorywcza. Jedyne, co mogłaby zrobić, to sprzedać nieruchomość i poszukać sobie innego mieszkania. To wszystko jest dla niej strasznie niesprawiedliwe. W końcu ziemię pod dom dała rodzina Justyny. Owszem on płacił, ale to ona miała na głowie nie tylko dzieci, ale i całą budowę – wyjawił znajomy pary w Super Expressie

Myślicie, że uda im się dogadać w sprawie domu i dzieci? To one najbardziej odczują rozwód…

Anna Lewandowska pierwszy raz tak szczerze o swojej ciąży i porodzie! „Nie było łatwo i mówię to wprost” Otworzyła się z okazji Dnia Matki!

Matka Oli Kisio zdetronizowana na Instagramie! Mama jednej z gwiazd rozłożyła ją na łopatki!

Klamka zapadła! Justyna Żyła i Piotr Żyła biorą rozwód! Co z dziećmi?

Czy rozwód jest dobrym rozwiązaniem na problemy w małżeństwie?Komentarzy: 1


Gość | 27 maja 2018, 13:55

tu stracił w moich oczach całkowicie, nie dosyć, że zostawił rodzinę (tu nie wnikam, bo może to i lepiej), to teraz chce pozbawić dzieci domu. albo bez serca albo ktoś (nowa partnerka?) mu „dobrze” doradza. Dopóki było dobrze nie przeszkadzało mu, ze żona zajmuje się wychowaniem dzieci, a teraz nagle ma go spłacać, nie wiadomo z czego. Może wypadałoby dać dziewczynie trochę czasu, a dzieciom już całkowicie nie wywracać życia do góry nogami. Smutne to bardzo, ale niektórzy ludzie nie powinni nigdy decydować się na dzieci


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×