Szukaj

Piotr Żyła potwierdził związek z młodziutką aktorką? Rozkoszne zdjęcie namieszało w mediach

Piotr Żyła, Marcelina Ziętek

Piotr Żyła, Marcelina Ziętek

Piotr Żyła opublikował dzisiaj zdjęcie, które rozwiewa wszystkie wątpliwości na temat jego uczuć. Skoczek w nietypowy sposób poinformował, że nie jest sam. Pokazał się ze swoją wybranką.

Piotr Żyła i jego była żona od kilku lat znajdują się w konflikcie. Ich rozstanie odbyło się w atmosferze wielkiego skandalu. Małżonkowie nie mogli dogadać się w żadnej sprawie. W to wszystko włączyli media. Justyna Żyła od samego początku była bardzo wylewna i nie krępowała się przed tym, aby zdradzać kolorowej prasie wszystkich nawet najdrobniejszych szczegółów swojego rozpadającego się małżeństwa. Skoczek przez długi czas starał się unikać komentarza, jednak po pewnym czasie również zabrał głos w sprawie. I tak już od 3 lat jesteśmy świadkami prawdziwej medialnej burzy.

Po pewnym czasie zdawało się, że małżonkowie doszli do porozumienia. Kilka miesięcy temu Justyna udzieliła wywiadu, w którym powiedziała, że jej stosunki z mężem poprawiły się. Mieli się dogadać w sprawie opieki nad ich wspólnymi dziećmi. Afery na dłuższy czas ucichły.

Przyjeżdża po dzieci, odbiera i tyle. O tym, co nam potrzeba rozmawiać, to rozmawiamy. Tyle – mówiła.

W połowie lipca konflikt odżył na nowo. Małżonkowie posunęli się nawet do tego, że zaczęli upubliczniać w sieci screeny swoich prywatnych rozmów. Na ich profilach od kilku dni pojawiają się także oświadczenia. Byli małżonkowie w bardzo oficjalny sposób odnoszą się do swoich kolejnych publikacji.

Piotr Żyła potwierdza swój nowy związek. Podpis pod zdjęciem mówi wszystko

Najnowszy konflikt, w który małżonkowie ponownie wmieszali opinię publiczną, fanów i kolorową prasę, ponownie przybiera na sile. Sytuacja stała się napięta zwłaszcza po tym, gdy pojawiły się doniesienia, że sportowiec ponownie układa sobie życie u boku swojej nowej partnerki. Skoczek dodał zdjęcie z wakacji, na którym widać jak leży w łóżku z kobietą. Kolejne zdjęcie, które dzisiaj pojawiło się w mediach społecznościowych, ma potwierdzać nowy związek skoczka?

Na jego profilu pojawił się kadr, na którym widzimy dwie pary stóp w skarpetkach z wesołym printem. Chociaż pod zdjęciem pojawił się wiele mówiący opis, to czy naprawdę są to stopy Piotra i jego dziewczyny?

Pieter w duecie @heho_sport rylax nad rzeką – czytamy podz zdjęciem.

Skoczek tym zdjęciem miał zareklamować producenta skarpetek, a większość portali plotkarskich twierdzi, że tym samym potwierdził swój związek. Podpis pod zdjęciem nie jest jednoznaczny, a my odnosimy wrażenie, że stopy, które widzimy na zdjęciu, mogą też należeć do jego dzieci. Co o tym sądzicie?

Portal Pudelek donosił, że wybranką Piotra jest 23-letnia Marcelina Ziętek – znana widzom z programów TVN. Na tę chwilę ani sportowiec, ani młoda aktorka nie potwierdzili oficjalnie, że są parą. Kwestią czasu pozostaje, gdy zdecydują się zadebiutować u swego boku.


Piotr Żyła potwierdza związek

Piotr Żyła potwierdza związek

Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek

Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek

Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×