Szukaj

Kolejny polski piłkarz wziął ślub! Piotr Zieliński i Laura Słowiak pobrali się w sekrecie! Suknia panny młodej to prawdziwe cacko!

Ślub Piotra Zielińskiego i Laury Słowiak

Ślub Piotra Zielińskiego i Laury Słowiak

Piotr Zieliński i Laura Słowiak wzięli ślub w sobotę. Niestety para nie zaprosiła mediów, jednak i tak wiemy w jakiej sukni do ślubu poszła panna młoda.

To prawdziwy wysyp deklaracji małżeńskich. Okazało się, że w krótkim czasie już kolejny reprezentant Polski wziął ślub.  Niedawno mogliśmy podziwiać zdjęcia z ceremonii Krzysztofa Piątka, obecnie przed ołtarzem stanął Piotr Zieliński. Wybranką serca piłkarza jest śliczna Laura Słowiak, z którą zawodnik grający na pozycji pomocnika zna się już 6 lat.

Para postanowiła wziąć ślub w sekrecie przed mediami, nie było więc błysku fleszy i tłumu fotoreporterów. Państwo młodzi powiedzieli sobie tak w minioną sobotę w pięknym kościele zbudowanym w Ząbkowicach Śląskich. Wybór miasta nie był przypadkowy, oboje pochodzą bowiem z Ząbkowic Śląskich i właśnie tam rozpoczęła się ich romantyczna miłość.

Piękna Laura do ołtarza poszła w widowiskowej kreacji z koronkową górą i ślicznym tiulowym dołem o modnym w tym sezonie fasonie nazywanym princessie. Oczywiście był także długi biały welon. W tym zestawie panna młoda wyglądała jak prawdziwa księżniczka.

Para na co dzień mieszka we Włoszech, gdzie Piotr gra w barwach Napoli. Laura, podobnie jak Anna Lewandowska, jest największą fanką Piotra, którego dopinguje z trybun na każdym meczu.

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Zobacz: Krzysztof Piątek pochwalił się zdjęciem z podróży poślubnej! Zabrał piękną żonę do raju!

Zobacz: Był ślub? Julia Wieniawa w białej ślubnej wywołała poruszenie na środku ulicy! I jeszcze ten komentarz: “Było cudnie”

Zobacz: Krzysztof Piątek zabrał piękną żonę w luksusową podróż poślubną! Wesele to przy tym nic!


Laura Słowiak w sukni ślubnej

Laura Słowiak w sukni ślubnej

Polskie WAGs: Laura Słowiak, dziewczyna Piotra Zielińskiego

Polskie WAGs: Laura Słowiak, dziewczyna Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński Laura Słowiak - oświadczyny

Piotr Zieliński Laura Słowiak - oświadczyny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×