Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak odkryła rodzinny sekret swojego męża! Jest spokrewniony z wielkimi gwiazdami! Podobieństwo aż razi w oczy

Agnieszka Wożniak Starak, Piotr mąż

Agnieszka Woźniak-Starak i bracia Golcowie są rodziną?

Agnieszka Woźniak-Starak z mężem spędza Sylwestra 2018 w Zakopanem. Gwiazda pokazała, jak bawi się przed końcem 2018 roku. Podczas imprezy w górach odnalazła zagubioną rodzinę – Pawła i Łukasza Golców.

Agnieszka Woźniak-Starak w tym roku nie spędzi sylwestrowej nocy w pracy. Gwiazda zamiast zapowiadać występy Beaty Kozidrak czy Edyty Górniak na scenie w Warszawie, będzie mogła zaszaleć w najlepsze w polskich górach. Do Zakopanego wyjechała razem z mężem jeszcze przed świętami, tam para powita 2019 rok.

Podczas jednego z ostatnich przyjęć w starym roku, Agnieszka miała okazję odnaleźć zagubioną rodzinę swojego męża, a przynajmniej tak zasugerowała w swoim wpisie na Instagramie.

Podczas przyjęcia w luksusowej restauracji, na którym bawiła się także m.in. Zosia Ślotała, niezapowiedzianymi gwiazdami wieczoru byli Paweł i Łukasz Golcowie, czyli duet tworzący popularny zespół Golec uOrkiestra. Agnieszka błyskawicznie zauważyła, że bracia bliźniacy wyglądają niemalże tak samo jak jej przystojny mąż Piotr:

No i rodzina w komplecie, aż szkoda, że mój mąż taki niemuzykalny – skwitowała.

Wy też dostrzegacie podobieństwo?

Piotr Woźniak-Starak w święta przyćmił piękną Agnieszkę! Jego futurystyczny sweterek na pewno nie był tani

Agnieszka Woźniak-Starak została oszukana przez prezydenta! Ujawniła rozmowę

W willi Woźniaków-Staraków jest jak w Białym Domu! Agnieszka ma taki sam gust jak Melania Trump!


Morze czy góry – gdzie wolisz spędzać urlop?

×