Piotr Woźniak-Starak w pięknych słowach o swojej żonie. Za co kochał Agnieszkę? [WIDEO]

Piotr Woźniak-Starak o żonie

Piotr Woźniak-Starak o żonie

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Szulim, to  historia wielkiej miłości. To para, o której było głośno od początku. Mimo wielu złośliwych komentarzy, udowodnili, że łączy ich przede wszystkim uczucie. Zobaczcie, jak pięknie producent mówił o swojej  żonie.

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starakowie – ich historia miłości, to historia uczucia w blasku fleszy, związku obserwowanego przez tabloidy i paparazzi, złośliwie komentowanego, a jednak, przydarzyła się im prawdziwa miłość, taka jak z bajki. Zresztą Agnieszka zawsze mówiła, że nad dobrym związkiem trzeba pracować. I właśnie oni taką dobra robotę wykonywali każdego dnia.

Zobacz: Jak Piotr Woźniak-Starak poznał Agnieszkę Szulim? Przypominamy historię bajkowej miłości

Nie wierzę, że coś jest nam dane raz na zawsze i wiecznie będzie dobrze. Stworzenie dobrego związku wymaga wysiłku: trzeba o sobie pamiętać, dbać o siebie, wspierać się, umieć wybaczać, mieć wobec siebie tolerancję – powiedziała dziennikarka w wywiadzie dla Vivy!.

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak mimo plotek nie komentowali swojego romansu. Po raz pierwszy pokazali się publicznie na premierze filmu Obywatel w listopadzie 2014 r. Widać było na pierwszy rzut oka, jak bardzo są w sobie zakochani. Para cały czas uśmiechała się i trzymała za ręce. Złośliwi twierdzili, że do siebie nie pasują, nawet pod względem fizycznym. Dziennikarka jest bowiem starsza i wyższa od Woźniaka-Staraka. Oni każdego dnia zadawali kłam plotkom.

Agnieszka Woźniak-Starak wystawiła suknię ślubną na aukcji

Piotr i Agnieszka Woźniak-Starak w dniu ślubi

Piotr Woźniak-Starak o żonie Agnieszce

Ich zaręczyny odbyły się w blasku fleszy. W 2015 roku Piotr poprosił Agnieszkę o rękę na dorocznym wielkim balu TVN.

To jest kobieta mojego życia i dzisiaj… Ojciec by się zdziwił. Żałuję, że go nie ma, ale ja to muszę zrobić. Agnieszko, czy zostaniesz moją żoną? – zapytał na oczach setek tysięcy ludzi,

Prezenterka nie zastanawiała się nawet przez chwilę. Zgodziła się bez namysłu. Już wtedy można było zauważyć, jak pięknie producent mówił o swojej przyszłej żonie. Później wiele razy jeszcze padły z jego ust piękne frazy na temat  żony.  Niejednokrotnie w swoich wpisach na Instagramie dawał wyraz wielkiego uczucia. Proste słowa, które padały, były kwintesencją uczucia, jakim ją darzył:

Kocham cię żonko! – pisał.

W wywiadzie, którego Piotr Woźniak-Starak udzielił portalowi Jastrząb Post, producent powiedział o dziennikarce równie znaczące słowa:

Agnieszka zawsze dba, żebym nie narobił głupot.

Zobacz: Firma Piotra Woźniaka-Staraka wydała oświadczanie w sprawie jego śmierci. Słowa rozrywają serce

Piotr, w programie Kulisy sławy, którego bohaterem była jego żona, bardzo pięknie podsumował ich relację.

O mnie i o Agnieszce niektórzy mówią, że jesteśmy jak „stare dusze”. Rozumiemy się bardzo dobrze. Agnieszka to nie tylko uroda (…) Agnieszka jest wolnym duchem. Ona ujęła mnie tym, że wiedziałem, że ona będzie moim partnerem.

Relację Agnieszki i Piotra, można podsumować słowami : Taka miłość się nie zdarza! Niestety ich historia nie zakończyła się happy endem. W tym roku wypadłaby trzecia rocznica ich ślubu.

Zobacz: Instagram Piotra Woźniaka-Staraka był jego oknem na świat. Co publikował? Pierwszy i ostatni post chwytają za serce


Agnieszka Woźniak-Starak wystawiła suknię ślubną na aukcji

Agnieszka Woźniak-Starak wystawiła suknię ślubną na aukcji

Agnieszka Woźniak-Starak wystawiła suknię ślubną na aukcji

Agnieszka Woźniak-Starak wystawiła suknię ślubną na aukcji

Agnieszka Woźniak-Starak wystawiła suknię ślubną na aukcji

Agnieszka Woźniak-Starak wystawiła suknię ślubną na aukcji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×