Szukaj

Przyjaciele żegnają Piotra Woźniaka-Staraka. TVN, Sebastian Kulczyk… w gazecie pojawiły się wzruszające nekrologi

Piotr Woźniak-Starak, na łamach prasy, został pożegnany przez najbliższych. Nekrologi opublikowali m.in. Edward Miszczak, Sebastian Kulczyk, a także Grażyna i Adam Torbiccy. Padło wiele pięknych i jednocześnie wzruszających słów. 

Piotr Wożniak-Starak pożegnany przez przyjaciół

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Śmierć producenta filmowego wstrząsnęła światem show-biznesu, zwłaszcza, że wypłynęła w momencie, w którym TVN i TVP prezentowały swoje ramówki programowe na nadchodzący jesienny sezon. Nic więc dziwnego, że tego dnia szefowie stacji uczcili pamięć producenta.

Zobacz: Magda Mołek złożyła kondolencje rodzinie Piotra Woźniaka-Staraka. Opublikowała poruszający nekrolog

Edward Miszczak żegna Piotra Woźniaka-Staraka

Okazuje się, że to jednak nie koniec. W poniedziałek, m.in. na łamach Gazety Wyborczej, pojawił się nekrolog, w którym zarówno Edward Miszczak, jak i osoby pracujące dla TVN, pożegnały Piotra. W tekście przeczytać można m.in., że wiadomość o jego śmierci została przyjęta z wielkim żalem i smutkiem:

Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Przyjaciela Piotra Woźniaka-Staraka. Będzie nam niezmiernie brakowało Twojej pogody ducha, dobroci i kreatywności.

Zwrócono się także w stronę wdowy po Woźniak-Staraku – Agnieszki, która od lat współpracuje z TVN-em:

Agnieszko myślami jesteśmy z Tobą  i najbliższymi w tych trudnych chwilach.

Zobacz: Michał Witkowski o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. To, co napisał rozrywa serce. „Najpiękniejszy tekst o tej tragedii”

Piotr Woźniak-Starak żegnany przez przyjaciół

To jednak niejedyny nekrolog, który pojawił się na łamach prasy. Pamięć o mężczyźnie uczcili m.in. pracownicy Watchout Studio, którzy przyznali że o Piotrze nigdy nie zapomną:

Piotruś zawsze będziesz z nami. Dziękujemy za każdą chwilę z Tobą.

Woźniak-Staraka pożegnał też Sebastian Kulczyk, który podkreślał, że będzie brakowało mu chwil spędzanych z przyjacielem:

Piotrze. Razem dorastaliśmy, wspólnie przeżywaliśmy piękne chwile. To czas, którego nigdy nie zapomnę. Bracie, będzie mi Ciebie brakowało.

Mężczyznę pożegnali także Grażyna i Adam Torbiccy:

Aniu, Jurku i Agnieszko wyrazy głębokiego współczucia i żalu dla Was i Waszych Bliskich z powodu tragicznej śmierci Piotra.

Dodajmy, że w poniedziałek poznaliśmy oficjalną datę pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Msza żałobna odbędzie się w czwartek 29 sierpnia o godzinie 19:00 w Kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca NMP ul. Anny Walentynowicz 1, w miejscowości Konstancin-Jeziorna.

Zobacz: Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka opublikowała wzruszający nekrolog. Jest data i miejsce pogrzebu


Piotr Woźniak-Starak żegnany przez TVN

Piotr Woźniak-Starak żegnany przez TVN

Pracownicy Watchout Studio pożegnali Piotra Woźniaka-Staraka

Pracownicy Watchout Studio pożegnali Piotra Woźniaka-Staraka

Sebastian Kulczyk pożegnał Piotra Woźniaka-Staraka

Sebastian Kulczyk pożegnał Piotra Woźniaka-Staraka

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×