Szukaj

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka opublikowała wzruszający nekrolog. Jest data i miejsce pogrzebu

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka opublikowała nekrolog, w którym nie tylko podziękowała za otrzymane słowa wsparcia w tym trudnym okresie, ale także wskazała datę pogrzebu. Padły wzruszające słowa.

Piotr Woźniak-Starak - rodzina opublikowala nekrolog

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Producent filmowy, w nocy z 17 na 18 sierpnia, uległ wypadkowi na łodzi, z którego nie wyszedł żywy. W czwartek 22 sierpnia, po pięciu dniach poszukiwań, służby odnalazły ciało zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka. Jego śmierć wstrząsnęła światem polskiej kultury i show-biznesu. Dowodem mogą być wpisy, wzruszające pożegnania, które pojawiły się w mediach społecznościowych.

Zobacz: Magda Mołek złożyła kondolencje rodzinie Piotra Woźniaka-Staraka. Opublikowała poruszający nekrolog

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka: kiedy się odbędzie?

Od momentu, w którym wyłowiono ciało Piotra Woźniaka-Staraka, wiele osób zastanawiało się, kiedy odbędzie się pogrzeb. Z odpowiedzią przyszła rodzina producenta, która w poniedziałek 26 sierpnia na łamach Rzeczpospolitej Gazety Wyborczej, zamieściła wzruszający nekrolog.

Wynika z niego, że msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się w czwartek 29 sierpnia o godzinie 19:00 w Kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca NMP ul. Anny Walentynowicz 1 (dawna ul. Jaworskiego), w miejscowości Konstancin-Jeziorna. Urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka 30 sierpnia zostanie złożona w posiadłości rodziny Woźniak-Starak na Mazurach, w Fuledzie koło Giżycka, gdzie producenta pożegnają już tylko najbliżsi.

W nekrologu, który rodzina Piotra Woźniaka-Staraka opublikowała w prasie we wzruszających słowach pożegnała ukochanego syna, męża i brata:

Piotr kochał życie, życie kochało Jego. Jego pełnię przeżywał nawet w chwili śmierci. Żył szybko, jakby wiedział, że musi się spieszyć. Nie potrafił i nie chciał być sam. Kochał ludzi, uwielbiał być z nimi. Jego miejscem wybranym była Fuleda. Uwielbiał spędzać tam czas z przyjaciółmi i ich bliskimi. Chciał, żeby wszyscy dobrze się czuli w Jego towarzystwie, w miejscu, które wypełniał sobą – czytamy w nekrologu, który podpisali rodzice Piotra – Anna i Jerzy, żona Agnieszka oraz rodzeństwo Julia i Patryk.

Bliscy Piotra proszą o nieskładanie kondolencji po mszy żałobnej. Zamiast kwiatów, zwracają się z prośbą o przekazanie ofiary na rzecz dzieci z Terapeutycznego Punktu Przedszkolna Edukidsmed – Akademia Samodzielności w Sierpcu lub Fundację Pegasus, ratującą porzucone, skrzywdzone zwierzęta.

W poniedziałkowej prasie pojawiło się również wiele nekrologów, w których we wzruszających słowach Piotra Woźniaka-Staraka żegnają przyjaciele.

Zobacz: Pogrzeb Piotra Woźniaka-Starak. Kiedy i gdzie się odbędzie?

 


Piotr Woźniak-Starak - nekrolog

Piotr Woźniak-Starak - nekrolog

Piotr Woźniak-Starak w lipcu 2019

Piotr Woźniak-Starak w lipcu 2019

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak, pierwsze publiczne wyjście

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak, pierwsze publiczne wyjście

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×