Piotr Stramowski ujawnił kulisy rozstania z Kasią Warnke. Nagle padły słowa o zdradzie. Przez chwilę serca zabiły nam mocniej!

Piotr Stramowski i Kasia Warnke

Piotr Stramowski i Kasia Warnke

Piotr Stramowski szczerze o rozstaniu z Kasią Warnkę. Zdradził kulisy sytuacji. W trakcie wywiadu padły słowa o zdradzie...

Piotr Stramowski i Kasia Warnke zaczęli się spotykać w 2014 roku. Para sformalizowała związek. Owocem ich małżeństwa jest córka, Helena. Ku zdziwieniu fanów aktorów, ich idole się rozstali. Ogłosili to w październiku zeszłego roku w specjalnym oświadczeniu, zamieszczonym w sieci.

Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas na nowo mógł budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najważniejszym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności. Jednocześnie informujemy, że jest to nasz jedyny komentarz w tej sprawie – napisali w nim.

Para podzieliła się opieką nad dziećmi. Internauci przez chwilę zwątpili w to, czy rozstanie rzeczywiście odbyło się bezkonfliktowo, gdy na jaw wyszło, że aktor szybko wszedł w związek z nową kobietą, blondwłosą Natalią.

W ostatnim czasie Piotr po raz pierwszy zabrał wybrankę na czerwony dywan. Reporterka Jastrząb Post wykorzystała sytuację i zadała mu kilka pytań. Zdradził nam on co nieco o swoim nowym wizerunku i o tym, jak wygląda jego nowa relacja.

Piotr Stramowski o kulisach rozstania z Kasią Warnke

Aktor jeszcze bardziej otworzył się w programie Łukasza Knapa, podczas którego ujawnił, jak wyglądają jego relacje z ex-partnerką.

Rozpad rodziny jest czymś traumatycznym i jest to proces, który po prostu trzeba przejść. W życiu tego nie chciałem i nie zakładałem, ale to się wydarzyło. Plusem jest to, że mamy z Kasią świetne relacje i najważniejsze dla nas jest dobro dziecka. Uważam, że udało nam się wyjść poza schematy. I naprawdę nasze rozstanie jest obopólną decyzją — zaczął ten wątek.

Następnie rozwiał wszelkie wątpliwości dotyczące ich rozstania. Nagle padły słowa o zdradzie. Na szczęście tylko po to, aby aktor mógł podkreślić, że ani on, ani jego wybranka nie weszli w romans. Po prostu ich miłość naturalnie się wypaliła.

To nie tak, że ktoś coś zrobił, ktoś kogoś zdradził, ktoś kogoś miał wcześniej. Nie. Tutaj sytuacja wygląda tak, że po prostu coś się wyczerpało. Walczyliśmy dwa lat — dodał Piotr.

Rozmówca Knapa nie ma zamiaru publicznie prać brudów z małżonką.

Chyba jesteśmy zbyt mądrzy, abyśmy mieli drzeć koty. Bo nie mamy powodu, aby mieć do siebie pretensje. Wszystko, co mieliśmy, to już do siebie wykrzyczeliśmy, ale w końcu stwierdziliśmy, że ani Kasia nie chciała źle dla mnie, ani ja dla niej. A to, że krzywdziliśmy siebie w jakichś sytuacjach życiowych, to jest inna kwestia i dlatego też się rozstaliśmy — podsumował ten wątek.

Tylko pogratulować tak zdrowej postawy!


Piotr Stramowski z partnerką - premiera filmu Pokusa

Piotr Stramowski z partnerką - premiera filmu Pokusa

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na premierze książki Sylwii Koperskiej

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na premierze książki Sylwii Koperskiej "Wilczyca"

Piotr Stramowski - premiera filmu Pokusa

Piotr Stramowski - premiera filmu Pokusa

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ja jestem z mężem już 17 lat, z czego 14 po ślubie i nie w głowie mi rozstanie. Owszem, tęsknię czasami za motylami w brzuchu i tej chemii towarzyszącej zakochaniu, ale to mija i to dosyć prędko. Mam takie wrażenie, że dzisiaj związki trwają tyle co taka właśnie chemia. To jednak nie moja sprawa. A Pani Kasi należy się szacunek, że nie szaleje widząc męża z inną kobietą, tylko potrafi się z klasą i szacunkiem pożegnać. Zresztą takiego zachowania się po niej spodziewałam.

 • Gość pisze:

  Robili zdjęcia sesje na golasa więc co było jeszcze do odkrywania a gdzie zasada ,,kobieta tajemnica jest” związki gdzie nie ma wszystkiego na sprzedaż żyją i mają się dobrze dlatego trzeba wyciągnąć wnioski

 • Gość pisze:

  Następny związek też się wypali i motyle w brzuchu się zmęczą będzie się tak bujał do starości

  • Gość pisze:

   DOKŁADNIE! Ten kto liczy na wieczne motyle w brzuchu, to się srogo rozczaruje. Związek to przede wszystkim przyjaźń, wspólne cele, dbanie o siebie na wzajem, wspólne przygody, a po latach porozumienie bez słów 🙂 Motyle szybko zdychają 🙂

 • Gość pisze:

  Myśleli tylko o sobie. Fajnie. Oni są zadowoleni a dziecko będzie się rozwijać w rodzinie patologicznej i wyrosnie z niego następna patologia. Mega

 • Samo życie pisze:

  A ja odrazu wiedziałam że się rozstaną , kiedy ogłosili ciążę. Pojawiło się dziecko, zaczęły się kłótnie, sprzeczki… Znam to z autopsji.

 • Gość pisze:

  No wlasnie, a wy tylko na niego, decyzja byla obopolna.

 • Gość pisze:

  Ale brednie.za mało problemów w życiu.w mózgu coś ci ktoś wypalił.teraz będziesz płakał co rusz to z innymi dupamii ot cała twoja filozofia hahahaaaaaa

 • Gość pisze:

  Ona ma dziwną urodę

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×