Szukaj

Piotr Stramowski pokazał brzuszek i pochwalił się, że przytył w czasie pandemii. Już nie imponuje „sześciopakiem”

Piotr Stramowski

Piotr Stramowski

Piotr Stramowski na Instagramie pokazał, jak zmieniło się jego ciało w czasie pandemii koronawirusa. Nie ukrywa, że przytył. W ten sposób chce zmobilizować się do ćwiczeń. Co na to internauci?

Piotr Stramowski zdobył popularność dzięki roli komisarza Dariusza Wolkowskiego, w którego wcielił się w dwóch częściach Pitbulla – Nowe porządki oraz Niebezpieczne kobiety. Dzięki filmom Patryka Vegi stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd kina. Niektórzy twierdzą, że jest następcą Bogusława Lindy.

Od prawie dwóch lat przystojniak łączy karierę z ojcostwem. Razem z żoną, Katarzyną Warnke, wychowuje Helenkę. Odkąd maleństwo pojawiło się na świecie, aktorzy zmienili niemal całe swoje życie. Córka stała się dla nich priorytetem. Stramowski w rozmowie z Jastrząb Post powiedział, że cieszy się z bycia ojcem:

W byciu ojcem wszystko mnie zaskoczyło. Dużo rzeczy się wydarza, nie można być na to przygotowanym. Każdy ci mówi, jak to będzie, a każdy ma inaczej. Ja miałem inaczej niż to, co mówili mi koledzy i koleżanki, ale jest super.

Piotr Stramowski przytył w czasie pandemii

Mimo natłoku zajęć Piotr nie zapomina o swoich fanach. Aktywnie prowadzi profil na Instagramie, na którym dzieli się wybranymi fragmentami ze swojej codzienności. W niedzielę zdradził, że w czasie pandemii przybrał na wadze. Internauci nie ukrywali zaskoczenia, gdy ujrzeli zestawienie dwóch zdjęć, na których można zobaczyć, jak na przestrzeni ostatnich lat zmieniło się ciało 33-latka.

Stramowski zamieścił selfie z siłowni, które powstało w 2015 roku, gdy był w trakcie przygotowań do roli w filmie Pitbull. Uwagę zwraca jego mocno wysportowane ciało. Na drugim zdjęciu możemy zobaczyć aktora w niemal identycznej pozie, tyle że bez zarysowanych mięśni brzucha. Nic dziwnego, że jeden z najprzystojniejszych Polaków, na którego punkcie oszalały setki kobiet, coraz bardziej rozważa powrót do ostrych treningów. Marzy mu się odzyskanie dawnej sylwetki.

Before (2015) & After (2021). Pandemia pandemią, ale chyba najwyższy czas wziąć się za siebie…  Co myślicie?

Głosy internautów są podzielone. Jedni namawiają go do zmiany diety i powrotu na siłownię, inni sugerują, że z „brzuszkiem” wygląda jeszcze bardziej sexy:

  • Wolę pierwszą wersję, ale wszystko zależy, jakie są potrzeby do danej roli.
  • No raczej. Dużo motywacji życzę i trzymam kciuki za postanowienia.
  • Pani Kasia dobrze Pana karmi. I tak nie ma tragedii. Odrobi się.

Zwróćcie też uwagę, jak bardzo zmieniła się fryzura młodego ojca.


Piotr Stramowski w 2015 roku

Piotr Stramowski w 2015 roku

Piotr Stramowski w 2021 roku

Piotr Stramowski w 2021 roku

Piotr Stramowski na premierze książki Sylwii Koperskiej

Piotr Stramowski na premierze książki Sylwii Koperskiej "Wilczyca"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×