Szukaj
Piotr Stramowski o ciąży i porodzie Kasi Warnke. Zdobył się na zaskakujące wyznanie: „Aż mi wstyd teraz” - galeria
Piotr Stramowski o ciąży i porodzie Kasi Warnke. Zdobył się na zaskakujące wyznanie: „Aż mi wstyd teraz” zdjecie 1
Piotr Stramowski został ojcem. Kilka dni temu Katarzyna Warnke urodziła. Chociaż małżonkowie milczą na temat maleństwa, aktor w sieci umieścił zdjęcie, które zasugerowało, jakiej płci jest dziecko. W najnowszym wpisie opowiedział o ciąży i porodzie. Co napisał?Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, to małżeństwo, które znane jest z tego, że nie rozmawia o tematach prywatnych. Kiedy media obiegły pierwsze informacje na temat ciąży aktorki, zakochani regularnie dementowali doniesienia kolorowej prasy. Potwierdzili je dopiero podczas pokazu MMC. Jedną z modelek była Kasia, która pokazała się w stylizacji eksponującej ciążowy brzuszek.Zobacz: Katarzyna Warnke pokazała goły ciążowy brzuch i potwierdziła doniesienia o porodzie: "Zaczyna się nowa podróż"

Piotr Stramowski o ciąży i porodzie

Katarzyna Warnke urodziła podobno 9 września. Chociaż rodzice nadal nie skomentowali tej informacji, w mediach społecznościowych pojawiły się wpisy, które mają być dowodem na to, że ten ważny dzień w ich życiu już za nimi. Piotr niedawno umieścił zdjęcie sugerujące, że został ojcem - zobacz zdjęcie. Teraz opublikował wpis, w którym opowiada o ciąży i porodzie partnerki.Zobacz: Kasia Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami! Maleństwo jest już na świecieNa Instagramie udostępnił zdjęcie, na którym na pierwszym planie pojawia się magazyn Uroda życia. W opisie przyznał, że jest dumny zarówno z sesji, jak i wywiadu, którego udzieliła jego żona. Przy okazji zdradził, że przez pewien czas nieświadomie nadmiernie interesował się sprawami ciąży:
Jako mężczyzna, który podczas trwania ciąży małżonki miał okazję przejść ten okres razem z nią, chciałbym podzielić się swoimi obserwacjami. Chodzi o dziwne socjologiczne zjawisko (któremu zresztą sam nieświadomie ulegałem) jakim jest ewidentnie nadmierne zainteresowanie społeczeństwa sprawami dotyczącymi ciąży i macierzyństwa, osób "spodziewających się", oraz idące za tym rady znajomych, mniej znajomych, nieznajomych, rodziny, kolegów, wujów, cioć, braci, sióstr, górników, lekarzy, obcych etc. na temat rozwoju małżeństwa i "wielkich zmian" jakie rzekomo miałby się wydarzyć PO PORODZIE (aż mi wstyd teraz). Brawo Kasia za odwagę i świadomość, którą imponujesz mi od dawna.
Spodziewaliście się takich słów z jego strony?Zobacz: Sara Boruc stanęła w obronie ciężarnej Katarzyny Warnke: "Wstyd!". Poszło o strój aktorkihttps://www.instagram.com/p/B2PpO6Ji88r/    

Zobacz także: Piotr Stramowski o ciąży i porodzie Kasi Warnke. Zdobył się na zaskakujące wyznanie: „Aż mi wstyd teraz”
×