Szukaj

Piotr Stramowski o ciąży i porodzie Kasi Warnke. Zdobył się na zaskakujące wyznanie: „Aż mi wstyd teraz”

Piotr Stramowski ciąża i poród

Piotr Stramowski ciąża i poród

Piotr Stramowski został ojcem. Kilka dni temu Katarzyna Warnke urodziła. Chociaż małżonkowie milczą na temat maleństwa, aktor w sieci umieścił zdjęcie, które zasugerowało, jakiej płci jest dziecko. W najnowszym wpisie opowiedział o ciąży i porodzie. Co napisał?

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, to małżeństwo, które znane jest z tego, że nie rozmawia o tematach prywatnych. Kiedy media obiegły pierwsze informacje na temat ciąży aktorki, zakochani regularnie dementowali doniesienia kolorowej prasy. Potwierdzili je dopiero podczas pokazu MMC. Jedną z modelek była Kasia, która pokazała się w stylizacji eksponującej ciążowy brzuszek.

Zobacz: Katarzyna Warnke pokazała goły ciążowy brzuch i potwierdziła doniesienia o porodzie: „Zaczyna się nowa podróż”

Piotr Stramowski o ciąży i porodzie

Katarzyna Warnke urodziła podobno 9 września. Chociaż rodzice nadal nie skomentowali tej informacji, w mediach społecznościowych pojawiły się wpisy, które mają być dowodem na to, że ten ważny dzień w ich życiu już za nimi. Piotr niedawno umieścił zdjęcie sugerujące, że został ojcem – zobacz zdjęcie. Teraz opublikował wpis, w którym opowiada o ciąży i porodzie partnerki.

Zobacz: Kasia Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami! Maleństwo jest już na świecie

Na Instagramie udostępnił zdjęcie, na którym na pierwszym planie pojawia się magazyn Uroda życia. W opisie przyznał, że jest dumny zarówno z sesji, jak i wywiadu, którego udzieliła jego żona. Przy okazji zdradził, że przez pewien czas nieświadomie nadmiernie interesował się sprawami ciąży:

Jako mężczyzna, który podczas trwania ciąży małżonki miał okazję przejść ten okres razem z nią, chciałbym podzielić się swoimi obserwacjami. Chodzi o dziwne socjologiczne zjawisko (któremu zresztą sam nieświadomie ulegałem) jakim jest ewidentnie nadmierne zainteresowanie społeczeństwa sprawami dotyczącymi ciąży i macierzyństwa, osób „spodziewających się”, oraz idące za tym rady znajomych, mniej znajomych, nieznajomych, rodziny, kolegów, wujów, cioć, braci, sióstr, górników, lekarzy, obcych etc. na temat rozwoju małżeństwa i „wielkich zmian” jakie rzekomo miałby się wydarzyć PO PORODZIE (aż mi wstyd teraz). Brawo Kasia za odwagę i świadomość, którą imponujesz mi od dawna.

Spodziewaliście się takich słów z jego strony?

Zobacz: Sara Boruc stanęła w obronie ciężarnej Katarzyny Warnke: „Wstyd!”. Poszło o strój aktorki

View this post on Instagram

Od dziś w kioskach nowy numer @uroda.zycia a w nim @kasiawarnke ❤️ Jestem dumny nie tylko z wspaniałej sesji jaką zrobił mojej żonie @robertwolanski, ale również z wywiadu, jakiego udzieliła światu. Jako mężczyzna, który podczas trwania ciąży małżonki miał okazję przejść ten okres razem z nią, chciałbym podzielić się swoimi obserwacjami. Chodzi o dziwne socjologiczne zjawisko (któremu z resztą sam nieświadomie ulegałem) jakim jest ewidentnie nadmierne zainteresowanie społeczeństwa sprawami dotyczącymi ciąży i macierzyństwa, osób "spodziewających się", oraz idące za tym rady znajomych, mniej znajomych, nieznajomych, rodziny, kolegów, wujów, cioć, braci, sióstr, górników, lekarzy, obcych etc. na temat rozwoju małżeństwa i "wielkich zmian" jakie rzekomo miałby się wydarzyć PO PORODZIE (aż mi wstyd teraz). Brawo Kasia za odwagę i świadomość, którą imponujesz mi od dawna ???? Nie spojleruję już i zapraszam do lektury ???????????? PS w numerze m.in. super rozmowy z @patryk_vega_official @wojciech_mecwaldowskifanpage i @aleksandra.domanska Peace & Love! ✌????????⭐ #urodazycia #artykul #wartoprzeczytac

A post shared by Piotr Stramowski (@piotrstramowski_official) on

 

 


Piotr Stramowski o ciąży i porodzie

Piotr Stramowski o ciąży i porodzie

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke w ciąży na pokazie Gosi Baczyńskiej

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke w ciąży na pokazie Gosi Baczyńskiej

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na premierze filmu

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na premierze filmu "Sługi wojny"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×