Piotr Stramowski ma nową partnerkę! Paparazzi przyłapali ich na randce. Wszechstronnie uzdolniona naukowiec jest podobna do Kasi Warnke?

Piotr Stramowski, Kasia Warnke

Piotr Stramowski, Kasia Warnke

Piotr Stramowski wszedł w nowy związek. Zdjęcia z jego randki z nową partnerką opublikował tabloid. Podobna do Kasi Warnke?

Piotr Stramowski Kasia Warnke po raz pierwszy spotkali się na castingu do filmu W spirali. Dwa lata później para sformalizowała związek. Od tego uchodzili za jedną z najbardziej dobranych par show-biznesu. Cztery lata temu na świat przyszła ich córeczka, Helena. Związek jej rodziców niespodziewanie zakończył się w pierwszej połowie października.

Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas na nowo mógł budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najważniejszym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności. Jednocześnie informujemy, że jest to nasz jedyny komentarz w tej sprawie – brzmiał komunikat, który zarówno Piotr, jak i Katarzyna zamieścili w mediach społecznościowych.

Małżonkom (jeszcze nie są po rozwodzie – przyp. red. Jastrząb Post) udało się dogadać, jeśli chodzi o podział opieki nad dzieckiem.

Kasia i Piotrek podzielili się opieką po równo. Mała spędza kilka dni z tatą, a później z mamą. Wszystko zostało ustalone tak, by w czasie, gdy Helenka jest u taty, Kasia mogła pracować i odwrotnie – zdradza informator Super Expressu.

Dziś przywołany tabloid opublikował sensacyjne zdjęcia.

Piotr Stramowski ma nową partnerkę!

Widać na nich Piotra w towarzystwie młodszej o kilkanaście lat blondynki. Jak przekonuje gazeta, to jego nowa partnerka, Natalia, neurobiolożka. Kobieta ukończyła neurokognitywistykę i neuromarketing. Wcześniej zajmowała się scenografią na planie produkcji filmowych. Redakcja Super Expressu sugeruje, że to wtedy poznała Stramowskiego.

Prtnerzy wybrali się na obiad do restauracji z burgerami na Mokotowie.

Nieszczególnie kryli się ze swoją wzajemną sympatią. Piotr czule obejmował blondynkę, śmiechom nie było końca, a po obiedzie poszli jeszcze na wspólny spacer i wypili kawę – czytamy w internetowym serwisie Super Expressu.

Jedno z ujęć wykonanych przez paparazzi, trafiło na okładkę dziennika. Zdjęcie okładki zamieściliśmy pod artykułem.

Trzymacie kciuki za Piotra i jego nową miłość?


Piotr Stramowski z nową partnerką Natalią

Piotr Stramowski z nową partnerką Natalią

Piotr Stramowski z nową partnerką Natalią

Piotr Stramowski z nową partnerką Natalią

Piotr Stramowski z nową partnerką Natalią

Piotr Stramowski z nową partnerką Natalią

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×