Szukaj

Były partner publicznie odpowiedział Edycie Górniak. Podsumował jej przemyślenia jednym słowem

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o swoich obawach związanych z pandemią koronawirusa. Na słowa gwiazdy odpowiedział jej były partner.

Życie prywatne Edyty Górniak to temat, któremu kolorowa prasa poświęca tyle samo uwagi, co fani jej twórczości. Gwiazda była łączona z wieloma znanymi mężczyznami. Jedną z największych miłości piosenkarki był Piotr Schramm. Ceniony, warszawski prawnik, z którego opinią liczą się setki internautów obserwujących jego profil na Facebooku.

Edyta Górniak i Piotr Schramm – skrócona historia miłości

Piotr i Edyta byli ze sobą przez cztery lata. Rozstali się z klasą. W czerwcu 2014 publicznie podziękowali sobie za wspólnie spędzony czas. Można odnieść wrażenie, że do dzisiaj łączy ich przyjacielska więź. Wystarczy przypomnieć fragment rozmowy Górniak z Magdą Mołek. Diwa w programie W roli głównej po latach wróciła do czasów, gdy była największą miłością Piotra.

Teraz, gdybym miała tak na głos analizować, myślę, że najwięcej zrozumienia dla mojej osoby, mojej wrażliwości, dla muzyki, dla ludzi, empatii, mojej przestrzeni potrzebnej na to, żeby być kreatywnym artystą, zamiłowania do podróży, do tego, że jestem mamą, to myślę, że najwięcej miałam zrozumienia u Piotra Schramma. On był taką osobą chyba najbardziej, która dała mi jakby taką przestrzeń, że ja po prostu chciałam wracać na te nasze spotkania.

Pior Schramm i Edyta Górniak

Piotr Schramm pod wrażeniem Edyty Górniak

Chociaż ich drogi się rozeszły, to wciąż wiele ich łączy. Oboje mają identyczne spojrzenie na temat pandemii koronawirusa. Edyta w niedawnym wywiadzie opowiedziała o swoich obawach związanych z restrykcjami wprowadzonymi przez polski rząd. Diwa jest przeciwna noszeniu maseczek ochronnych, nie popiera też narracji, jaką w ostatnich tygodniach przyjęły media informacyjne.

Najcelniejsze fragmenty wypowiedzi Edyty zacytował na swoim profilu Piotr Schramm. Mężczyzna dołączył do nich własny komentarz, którym potwierdził, że podziela poglądy piosenkarki.

Bravo Edi! Artyści polscy przeciwko utrzymywaniu Nas w zakłamaniu – napisał, cytując słowa Edyty:

„…strach rozprzestrzenia się szybciej niż jakikolwiek wirus”…”

„…paraliżuje świadomość i rozsądek. Teraz należy promować zdrowie, czego się nie robi. Mam wrażenie, że zabroniono nam żyć zdrowo…”

„…ludzie świadomi są zagrożeniem dla liderów światowych. Lepiej mieć masę ludzi, którzy wykonają polecenia. Takim ludziom łatwiej jest dyktować warunki życia…”

A propos szczepionki na Covid19:

„…dopóki żyję nie dam się zaszczepić. Wolę odejść z tego świata, niż pozwolić komukolwiek cokolwiek wstrzyknąć w mój organizm…”.

Wpis Piotra w ciągu kilku godzin doczekał się niespełna 100 udostępnień. Warto zaznaczyć, że choć Schramm zamieścił go na profilu prywatnym, to udostępnił go do wiadomości publicznej.

Bravo Edi !Artyści polscy przeciwko utrzymywaniu Nas w zakłamaniu.Bravo ????????#wiosłujeMY Edi…

Opublikowany przez Piotra Schramm Niedziela, 10 maja 2020

Cała rozmowa z Edytą:


Edyta Górniak Piotr Schramm

Fotgrafia: ONS.

Edyta Górniak Piotr Schramm

Fotografia: AKPA.

All-ONS_2052836-paparazzi_Edyta_Gorniak_Piotr_Schramm_Allan_Krupa

Edyta Gorniak sprawdzila transport z meblami ktore przekazala dla domu dziecka Nastepnie wraz z Piotr Schramm odebrala syna Alana z szkoly W drodze do domy wstapili do sklepu gdzie kupil Alanowi wyprawke szkolna 03-09-2012 Warszawa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×