To naprawdę Piotr Schramm? Były partner Edyty Górniak zmienił się nie do poznania. Jesteśmy pod wrażeniem

Piotr Schramm

Piotr Schramm

Edyta Górniak przez 4 lata spotykała się z prawnikiem Piotrem Schrammem. Jak mężczyzna zmienił się przez lata? Jest nie do poznania.

Edyta Górniak do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Mężczyźni wielokrotnie ranili ją, co sprawiło, że stała się wobec nich nieufna. Kilka lat temu wokalistka zdradziła, że to związek z Piotrem Schrammem był dla niej ważny. Z czasem okazało się, że różnice ich charakterów są zbyt duże. W rozmowie z Magdą Mołek zaznaczyła, że ich znajomość była bliska ideału:

Nie myślałam o tym. Teraz, gdybym miała tak na głos analizować, myślę, że najwięcej zrozumienia dla mojej osoby, mojej wrażliwości, dla muzyki, dla ludzi, empatii, mojej przestrzeni potrzebnej na to, żeby być kreatywnym artystą, zamiłowania do podróży, do tego, że jestem mamą, to myślę, że najwięcej miałam zrozumienia u Piotra Schramma. On był taką osobą chyba najbardziej, która dała mi jakby taką przestrzeń, że ja po prostu chciałam wracać na te nasze spotkania – mówiła w programie W roli głównej.

Z kolei Faktowi wyznała, że dzięki byłemu już partnerowi ponownie uwierzyła w siebie i swoją intuicję:

Wszyscy poza Piotrem Schrammem chętnie przypisywali sobie prawo do kierowania moimi decyzjami i chętnie mówili mi co robić. Tylko on pytany o zdanie odpowiadał: „Kochanie, ale dlaczego ty mnie o to pytasz? Ty sama wiesz najlepiej! To twoje życie”. Nie rozumiałam długo o czym mówi. Gdy dopytywałam on ze stoickim spokojem odpowiadał: „Zrób tak jak czujesz. Wtedy wyjdzie dla ciebie najlepiej”. To był jedyny mężczyzna, który dawał mi taką wolność. Piotr obudził i przywrócił mi wiarę w moją intuicję, którą uśpiłam w swoim małżeństwie.

Pamiętamy Piotra też jako przystojnego, zawsze dobrze ubranego mężczyznę. Jak się zmienił od czasu związku z Górniak?

Jak obecnie wygląda Piotr Schramm?

Edyta na swoim Facebooku zamieściła wpis, w którym zachęcała fanów do obejrzenia rozmowy Piotra Schramma z Maciejem Wieczorkiem na YouTubie – Koniec demokracji! Jak filtrować prawdę i żyć w 2021 roku?.

To jedyny mężczyzna, który będąc ze mną w relacji, nigdy nie sponiewierał mojego oddania i zaufania.
Jedyny, który mnie nie uderzył, nie okradł, nie szantażował emocjonalnie, nie zdradził, nie zmanipulował i nie uprawiał gierek.
Prawdziwy. Piekielnie inteligentny.
Wnikliwie analityczny.
Jeden z tych, którzy bronią wizerunku Faceta z klasą podtrzymując wiarę w prawdziwych Mężczyzn – napisała.

To jedyny mężczyzna, który będąc ze mną w relacji, nigdy nie sponiewierał mojego oddania i zaufania. Jedyny, który…

Posted by Edyta Górniak on Sunday, March 21, 2021

Piotr Schramm pojawił się na kanale Wieczorka, gdzie udzielił wywiadu, w którym radził, skąd czerpać wiarygodne informacje odnośnie otaczającej nas rzeczywistości.

Dawny partner Edyty Górniak bardzo się zmienił.  Dawniej zawsze był gładko ogolony, a teraz ma gęstą, siwą brodę. Nosił także dłuższe włosy, ale obecnie ma prawdziwą srebrną grzywę na głowie. Nie ujęło mu to jednak ani odrobiny męskości. Jak wam się podoba w nowym wydaniu?


Piotr Schramm zapuścił brodę i włosy

Piotr Schramm zapuścił brodę i włosy

Piotr Schramm zapuścił brodę i włosy

Piotr Schramm zapuścił brodę i włosy

Piotr Schramm zapuścił brodę i włosy

Piotr Schramm zapuścił brodę i włosy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×