Szukaj

Żałoba w TVN. Na koniec „Faktów” przekazano druzgocące informacje

Piotr Ryckowski nie żyje

Piotr Ryckowski nie żyje

Piotr Ryckowski nie żyje. Pożegnali go koledzy z TVN. Mężczyzna zmarł nagle. Miał zaledwie 54 lata.

W Wigilię na zakończenie Faktów Grzegorz Kajdanowicz przekazał widzom bardzo smutną informację. 23 grudnia zmarł nagle Piotr Ryckowski, realizator wizji w TVN i TVN24. Miał zaledwie 54 lata. Co było przyczyną śmierci?

Piotr Ryckowski nie żyje

W Wigilię Grzegorz Kajdanowicz przekazał widzom TVN24 smutne wieści. Cała redakcja jest pogrążona w żałobie. Niespodziewanie zmarł Piotr Ryckowski. Prezenter na antenie pożegnał przyjaciela. Informację przekazał drżącym głosem.

Nie był naszym kolegą z pracy – był przyjacielem nas wszystkich. Życzliwym, z wielkim poczuciem humoru, wiedzą, doświadczeniem i profesjonalizmem telewizyjnego realizatora wizji. Bez niego ani „Fakty TVN”, ani „Fakty po Faktach” TVN24, ani wieczory wyborcze czy wydania specjalne programów TVN24 nie byłyby takie, jakie Państwo mogli oglądać. Za nami blisko 20 lat wspólnej pracy. Bardzo chcielibyśmy zakończyć „Fakty” wspomnieniem z naszych archiwów – powiedział dziennikarz.

W TVN24 pracował od blisko 20 lat. Osierocił trójkę dzieci.

Piotr Ryckowski, realizator wizji w TVN24, nasz redakcyjny kolega odszedł nagle w środę. Ze stacją był związany od początku jej istnienia.

Posted by TVN24 on Thursday, December 24, 2020

Kim był Piotr Ryckowski?

 

Piotr Ryckowski był związany ze stacją TVN24 od samego początku, tj. od 2001 roku, pracował tak blisko 20 lat. Miał artystyczną duszę – z wykształcenia był muzykiem. Przez wiele lat pracował także w teatrze. Realizował wieczory wyborcze i specjalne wydania programów TVN24. Osierocił trójkę dzieci.

Przyjaciele z pracy mówili do niego Pitul. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele wpisów, w których pracownicy TVN i TVN24 żegnają zmarłego przyjaciela.

  • Trudno się pozbierać. Taki piękny człowiek – Katarzyna Kolenda-Zaleska.
  • Żegnaj Pitul Wino wypijemy w innym miejscu RIP – Marta Grodziewicz.
  • Do zobaczenia chłopie – Mateusz Sosnowski.

Również internauci przekazują kondolencje.


Piotr Ryckowski nie żyje

Piotr Ryckowski nie żyje

Piotr Ryckowski nie żyje

Piotr Ryckowski nie żyje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×