Piotr Rubik wziął Agatę na randkę. Nie wszystko ułożyło się po jego myśli. Niektórzy po takim zachowaniu wyszliby z lokalu

Piotr Rubik i Agata Rubik

Piotr Rubik i Agata Rubik

Piotr Rubik zabrał żonę na randkę. On świetnie się bawił. A Agata? Chyba była bardziej zainteresowana telefonem komórkowym. Zdjęcia.

Piotr Rubik to uznany kompozytor. Lata temu poślubił Agatę, z którą doczekał się dwóch córek: Alicji Heleny. Cała rodzina w lipcu wybrała się na Hawaje, gdzie świetnie się bawiła mimo horrendalnie wysokich cen. Dobrego nastroju nie popsuła im nawet awantura, która wybuchła w samolocie, gdy wracali do Polski. Kłótnię sprowokowali turyści z naszego kraju.

Prawie w domu! Jesteśmy już we Frankfurcie, w samolocie do Warszawy. Lufthansa jako jedyna albo jedna z nielicznych nie zrezygnowała z obowiązku noszenia maski na pokładzie. I zaczyna się zabawa. Szkoda, że tego nie widzicie, jak nasi rodacy kłócą się z obsługą samolotową o maski, czym wstrzymują wejście na pokład innych pasażerów i tym samym opóźniają wylot. Padają wyzwiska i groźby. Wyzywają się na tych pracownikach, jakby to była ich wina. Wstyd straszny – żona muzyka drobiazgowo zrelacjonowała w sieci.

Później dodała jeszcze:

Dla jasności – nie lubię nosić maseczek i na co dzień ich nie noszę. Obowiązek noszenia maseczek podczas lotu w Lufthansie uważam za absurd!  (…) We wcześniejszej relacji chodziło mi tylko o beznadziejne zachowanie niektórych pasażerów, nie rozumiem, jak można być agresywnym wobec innego człowieka, od którego na dodatek dana sytuacja nie zależy.

Już po tym, gdy Rubikowie odstawili dziewczynki do domu, wybrali się na kolejne wczasy, tym razem tylko we dwoje. W piątek pokazali urocze wideo z basenu. Fani – w przeważającej mierze – zazdrościli im odpoczynku od pociech.

Piotr Rubik zabrał Agatę na randkę. Co robiła w restauracji?

W niedzielę rano mąż dodał na Instastory zdjęcia z porannego wypadu do restauracji. Widać na nich, że świetnie bawił się w tym miejscu. Jego żona jednak skupiła się na telefonie komórkowym, co udało się uwiecznić Piotrowi. Fotki z wyprawy do lokalu zobaczycie w galerii pod tekstem. Myślicie, że małżonek był zły na żonę? Pewnie nie, choć wiele osób denerwuje się, gdy ich znajomi używają smartfonów podczas wspólnych wypadów.

Śledzicie poczynania Piotra i Agaty Rubików?


Piotr Rubik zabrał Agatę na randkę

Piotr Rubik zabrał Agatę na randkę

Piotr Rubik zabrał Agatę na randkę
Agata Rubik i Piotr Rubik w basenie

Agata Rubik i Piotr Rubik w basenie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×