Szukaj

Piotr Rubik z rodziną zostali wyproszeni z restauracji. Wzburzony muzyk: „Tak się traci klientów”!

Piotr Rubik z rodziną wyproszeni z knajpy

Piotr Rubik z rodziną wyproszeni z knajpy

Piotr Rubik wraz z rodziną, wybrali się na spacer. W jego trakcie weszli do restauracji, skąd zostali wyproszeni. Co było powodem takiej decyzji kelnerów? 

Piotr Rubik niedzielne popołudnie postanowił spędzić z rodziną. Korzystając ze sprzyjającej pogody, z żoną i córkami, wybrali się na spacer. Udali się do Łazienek Królewskich. W pewnym momencie udali się do jednej z pobliskich restauracji – nie chcieli niczego zjeść, a skorzystać z toalety.

Zobacz: Piotr Rubik na koniec roku pokazał niesamowite rodzinne zdjęcie! Jego córeczki to prawdziwe aniołki! Piękna żona muzyka wygląda jak ich starsza siostra!

Piotr Rubik wyproszony z restauracji. Dlaczego?

Okazuje się, że chociaż muzyk jest stałym klientem, odmówiono jemu i jego rodzinie takiej możliwości. Kiedy tak się stało, wzburzony kompozytor o całej sytuacji opowiedział na swoim Instastory. Przyznał, że chociaż do tej pory chętnie przychodził do restauracji z rodziną, nie będzie już tego robić:

Byłem na spacerze z córeczkami i odmówiono nam możliwości skorzystania z toalety. W bardzo niemiły sposób wyproszono nas z restauracji. Wstyd Belvedere, wstyd. Tak się traci klientów – relacjonował.

Zobacz: Piotr Rubik pokazał swoją młodą żonę oraz dwie śliczne córeczki! Dziewczynki sporo podrosły i wyglądają jak gwiazdy!

Sytuacja podzieliła fanów Rubika. Kiedy jedni popierali jego postawę i nagłaśnianie takich sytuacji, inni przyznawali, że takie sprawy powinien zachować dla siebie:

  • Niefajne zachowanie, rozumieć że toaleta w restauracji nie jest toaletą publiczną, ale zawsze można coś zaproponować.
  • Dla mnie to żenujące aby nie pozwolić skorzystać z toalety.
  • Nie jesteś klientem to jest to normalne że nie możesz skorzystać z toalety. Wszędzie tak jest.

Do zarzutów odnieśli się managerowie lokalu. Przyznali, że lokalizacja, w której znajduje się ich restauracja powoduje, że często odmawiają spacerowiczom:

 Mieścimy się w Łazienkach Królewskich, a przez nie przewija się tysiące osób dziennie. Mamy takich próśb o skorzystanie tylko z toalety setki każdego dnia. Przepisy nie pozwalają nam na udostępnienie jej wszystkim spacerowiczom – powiedział w rozmowie z Plotkiem Piotr Zabłocki.

Piotr Rubik to niejedyna gwiazda, która została wyproszona z restauracji. Podobne zdarzenie spotkało Sarę Boruc, która chciała wejść do lokalu z dzieckiem. Niestety nie dostała pozwolenia. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Zobacz: Dzieci Piotra Rubika to uzdolnione bestie! Pierwszy raz zdradził tyle na temat swoich słodkich córek! [WIDEO]

 


Piotr Rubik z rodziną w Łazienkach Królewskich

Piotr Rubik z rodziną w Łazienkach Królewskich

Piotr Rubik - inauguracja Lata w Wilanowie 2019

Piotr Rubik - inauguracja Lata w Wilanowie 2019

Piotr Rubik - prezentacja kolekcji Louis Vuitton

Piotr Rubik - prezentacja kolekcji Louis Vuitton

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×