Piotr Rubik z żoną i córkami mieszkają w imponujących wnętrzach. Największe wrażenie robi ogród z basenem

Jak mieszka Piotr Rubik?

Jak mieszka Piotr Rubik?

Piotr Rubik stworzył z żoną, Agatą Rubik piękny dom. Choć wnętrza urządzone są ze smakiem, największe wrażenie robi piękny, duży ogród z basenem. Zobacz, jak mieszka kompozytor.

Piotr Rubik jest znanym polskim dyrygentem, kompozytorem muzyki pop, teatralnej i filmowej oraz producentem muzycznym i prezenterem telewizyjnym. Już w wieku 7 lat rozpoczął naukę gry na wiolonczeli. Kształcenie kontynuował w liceum muzycznym.

W późniejszym czasie był członkiem orkiestry Jeunesses Musicales International, w której pełnił rolę koncertmistrza. W międzyczasie brał udział w kursach kompozycji muzyki filmowej, co pozwoliło mu zdobyć gruntowną wiedzę w tym zakresie.

Kompozytor ma na swoim koncie współprace z wielkimi polskimi artystami. Wyprodukował m.in. płyty Małgorzaty WalewskiejMichała Bajora czy Katarzyny Skrzyneckiej. Napisał również utwór Dotyk dla Edyty Górniak oraz pieśń Dove Vai, która promowała film Quo Vadis. Jego najsłynniejszym utworem jest Niech mówią, że to nie jest miłość.

Prywatnie Rubik jest mężem Agaty Rubik, z którą wziął ślub 21 czerwca 2008 roku w kościele Św. Jadwigi we Wrocławiu. Mają dwie córki: 12-letnią Helenę oraz 8-letnią Alicję. Parę można było poznać bliżej w programie Power Couple.

Jak mieszka Piotr Rubik?

Piotr najchętniej publikuje zdjęcia wykonane w salonie. W tym pomieszczeniu dominuje biel i czerń. Niemal całe pomieszczenie wypełniają okna, ukryte pod długimi, kremowymi zasłonami. W centralnej części ustawiony jest duży stół z kremowymi krzesłami. Nad nim widoczny jest czarny żyrandol z długimi, zwisającymi lampami.

Nieopodal znajduje się czarne pianino, przy którym muzyk komponuje nowe utwory lub akompaniuje gościom podczas uroczystych kolacji. Nad nim znajdują się punktowe, czarne lampy, które tworzą romantyczny nastrój.

Jak mieszka Piotr Rubik?

Jak mieszka Piotr Rubik?

Muzyk chętnie wypoczywa wspólnie z rodziną. Choć każdy zajmuje się swoimi sprawami, przez cały czas są razem i mogą ucinać krótkie pogawędki na wygodnej kanapie. Wygodne legowisko jest ulubionym miejscem jego żony i córek, które towarzyszą mu niemal przez cały czas. Jasny mebel świetnie komponuje się z resztą salonu.

Jak mieszka Piotr Rubik?

Jak mieszka Piotr Rubik?

Rubik chętnie spędza czas z córkami. Jako nowoczesny tata nieobce mu są popularne obecnie social media. Kompozytor ma profil na TikToku, gdzie chętnie publikuje popisy taneczne. Na jednym z nagrań można zauważyć, że jedna ze ścian pokryta jest czarną, błyszczącą płytą, która dodaje białym pomieszczeniom nieco charakteru.

Agata Rubik bardzo dba o to, aby jej rodzina odżywiała się zdrowo, dlatego też dużo czasu spędza w kuchni na przygotowywaniu aromatycznych potraw. W tym pomieszczeniu również królują biel i czerń. Pani domu nie brakuje tutaj szafek, które pokrywają w całości jedną ze ścian. Zabudowane tam są urządzenia AGD, co z całą pewnością ułatwia jej przygotowywanie dań.

Na przestronnej wyspie kuchennej z jasnym blatem znajduje się czarna płyta indukcyjna. Pomieszczenie to ożywiają stojące w wazonie sezonowe kwiaty i owoce na paterze.

Jak mieszka Piotr Rubik?

Jak mieszka Piotr Rubik?

W łazience także dominuje biel i z pewnością jest ona rajem pań, ponieważ nie brakuje w niej luster, w których można się przeglądać całymi godzinami.

Jak mieszka Piotr Rubik?

Jak mieszka Piotr Rubik?

Wrażenie robi przestronny taras, na którym znajduje się stylowy biokominek, przy którym można się ogrzać, a wieczorami stworzyć romantyczną atmosferę. Tuż obok niego widoczny jest sporych rozmiarów basen, w którym w ciepłe letnie dni można zażywać orzeźwiających kąpieli.

Chcielibyście mieć basen w ogródku?


Jak mieszka Piotr Rubik?

Jak mieszka Piotr Rubik?

Jak mieszka Piotr Rubik?

Jak mieszka Piotr Rubik?

Jak mieszka Piotr Rubik?

Jak mieszka Piotr Rubik?

Komentarze

 • Gość pisze:

  Wiejscy na maksa…. Ona dziewoja z prowincji znalazła zamożnego, choć leciwego księcia. On przystary książę szukający wiary w okładkach i blond włosach wyszukiwał swej dziołchy z aspiracjami na księżniczkę u długim blond warkoczem…. Znaleźli się. Pobrali. Pokochali coś w sobie, ale nam trudno zrozumieć co i od tego czasu tkwią w swej dzielące, z małymi księżniczkami, oklaskami w rytm muzyki sprzed 15 lat, kiedy przypadl wiek chwały księcia, obsypując się LV torebkami, domem z basenem i mądrościami rodem ze średniowiecza, które już księżniczka wygłasza dzięki mediom społecznościowym i swej „sławie” zdobytej, dzięki mężowi, który JUŻ w wielu 7 lat zavzsl naukę w szkole muzycznej – No szok….. morał z bajki taki, ze wsi się wyjdzie, a wies z człowieka już nie.

 • Viki pisze:

  Wieje luksusem też bym tak chciała mieć

 • Gość pisze:

  Bardzo podoba mi sie kuchnia Agaty ! Tez o takiej marze !

 • Gość pisze:

  Nie wiem dlaczego ale oni wydają mi się smieszni tacy asexualni

 • Gośćjowita pisze:

  A niedawno żebrał o pieniądze na wydanie płyty hipokryta,wstyd p Rubik ,nie szukaj frajerów

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×