Ale ciacho! Syn Haliny Mlynkovej jest nie do poznania! Zmienia się prawdziwego mężczyznę

Syn Halinki Mlynkovej

Syn Halinki Mlynkovej

Halina Mlynkova pokazała syna

Halina Mlynkova na Instagramie pokazała zdjęcie syna. Chłopiec skończył 15 lat. Jak zmienił się w ciągu ostatnich lat?

Halina Mlynkova zyskała największą popularność występując z grupą Brathanki. Po opuszczeniu grupy gwiazda nie powtórzyła już tak spektakularnego sukcesu, podobnie zresztą jak sam zespół, który zmieniał wokalistki jak rękawiczki w poszukiwaniu „drugiej Halinki”. Wokalistka przed wydaniem solowej płyty, poświęciła kilka lat na wychowywanie syna, który przyszedł na świat w 2003 roku.

Zanim Mlynkova poznała Leszka Wronkę, z którym pobrała się w 2015 roku, przez 9 lat była w związku z gwiazdorem TVPŁukaszem Nowickim. Owocem ich związku jest syn Piotr, który niedawno świętował swoje 15 urodziny.

Halinka w ramach urodzinowego prezentu zaprezentowała światu, jak zmienił się jej syn. Nastolatek wyrósł na przystojnego i stylowego chłopaka, który z pewnością zdążył już złamać niejedno serce wśród swoich szkolnych koleżanek.

Mój skarb największy, ciekawy świata, mądry, wspaniały… Kiedy się urodził, zastanawiałam się, jak będzie wyglądać po 15-tu latach. No i jest. 15 lat, każdy dzień, ogromna więź, wiele wspomnień, wspólna droga, każdy dzień jest dla nas nowym wyzwaniem… Kocham Go nad życie i biada temu, kto ze złym zamiarem podejdzie. Dziękuję za każdy dzień. Sto lat nam, bo to nasze wspólne święto.

Pod zdjęciami solenizanta wylała się lawina życzeń urodzinowych od internautów, do których nasza redakcja z radością się dołącza.

Wściekła Halina Mlynkova komentuje ślub Ewy Farnej! To dlatego nie została zaproszona!

Sylwester 2016 TVP 2 w Zakopanem: Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Zenon Martyniuk i inni [Galeria]

Halina Mlynkova szczerze o kłótni z fanami: „To była prowokacja. Wiem, kto to zrobił. To jest…” [Video]

 


Halina Mlynkowa z synem

Halina Mlynkowa z synem

Halina Mlynkowa z synem

Halina Mlynkowa z synem

Halina Mlynkowa z synem

Halina Mlynkowa z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×