Halina Mlynkova szusuje z synem motorówką po jeziorze. Piotr to już prawie dojrzały mężczyzna

Halina Mlynkova z synem

Halina Mlynkova z synem

Halina Mlynkova niezbyt często chwali się życiem prywatnym. Ostatnio jednak zrobiła odstępstwo od tej reguły i pokazała swojego prawie dorosłego syna. Piotr ma już 16 lat i doskonale wie, kim chce być w przyszłości.

Syn Halinki Mlynkovej ma już 16 lat. Jest już prawie dojrzałym mężczyzną. Jego ojcem jest Łukasz Nowicki. Wokalistka i aktor byli małżeństwem do 2012 roku, rozstali się po 9 latach związku. Nigdy nie dowiedzieliśmy się, co było przyczyną rozpadu ich małżeństwa.

On jest bardzo szczęśliwym chłopcem. Nie mogę sobie pozwolić na to, żeby cokolwiek mówić złego o jego ojcu i nie zamierzam. To, co mam w sercu to jest jedna rzecz, a to, co przekazuję mojemu synowi i światu to jest druga rzecz – mówiła wokalistka agencji Newseria.

W tej samej rozmowie gwiazda przyznała również:

Utarło się, że to ja odeszłam, to już niech tak zostanie – powiedziała.

Po rozstaniu z Nowickim artystka wzięła ślub z Leszkiem Wronką. Zdecydowała się także na wyjazd do Czech. Podobno Piotruś dobrze zaadoptował się w nowej szkole.

Na szczęście dzieci mają zdolność do adaptacji. Nie miał problemu z wejściem w nowe środowisko. Wręcz powiedział, że mogliśmy wyjechać rok wcześniej. Twierdzi, że jest w najfajniejszej szkole, w jakiej był – mówiła piosenkarka w Vivie!.

Jak wygląda syn Haliny Mlynkovej? Nowe zdjęcia Piotra

Aktualnie Piotr ma 16 lat i doskonale wie, czego chce. Podobno jego pasją jest edycja filmów, montaż i wszelkiego rodzaju artystyczne zajęcia. Dziś Halinka pochwaliła się zdjęciem ze swoim potomkiem.

Była wokalistka Brathanków pod zdjęciem, na którym szusuje z synem motorówką po jeziorze, napisała tylko dwa słowa „Pełnia szczęścia”.

W styczniu Piotr skończył 16 lat. Właśnie wtedy Halina zdradziła trochę więcej sekretów o swoim Piotrusiu.

Mój wspaniały Syn!  Młody człowiek, z ogromną aurą, mądrością, spokojem, tajemniczością. Mój cud, który zawsze jest blisko mnie, dzielnie podejmuje wyzwania, jakie przynosi mu życie i …Mamusia…
Z poczuciem humoru, wyższy i silniejszy ode mnie – pisała Halina.

My zajrzeliśmy na profil Piotra na Instagramie. To naprawdę już prawie dorosły mężczyzna z ogromnym talentem. Tylko patrzeć, jak zrobi się o nim głośno w branży filmowej.

View this post on Instagram

/just stop/ ????

A post shared by Panszu® (@panszu) on

Do kogo bardziej podobny, do mamy czy taty?


Syn Haliny Mlynkovej

Syn Haliny Mlynkovej

Syn Haliny Mlynkovej

Syn Haliny Mlynkovej

Syn Haliny Mlynkovej

Syn Haliny Mlynkovej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×