Rozpalony do czerwoności Piotr Mróz pręży klatę, tuląc ukochaną. Kadr jak z „365 dni” działa na wyobraźnię

Piotr Mróz z partnerką

Piotr Mróz z partnerką

Partnerka Piotra Mroza dodała na Instastory gorące zdjęcie. Widać ją na nim w objęciach aktora. Jak wygląda para?

Piotr Mróz, polski aktor, urodził się w 1988 roku. Jest znany  z występów w produkcjach, takich jak: Gliniarze i Listy do M. 3. Jego popularność poważnie wzrosła, gdy pojawił się dwunastej edycji show Taniec z Gwiazdami. Gwiazdor, występując z tancerką Hanną Żudziewicz, zdeklasował konkurencję i zajął pierwsze miejsce. Dzięki temu jego kariera rozwija się w najlepsze. Jak powiedział w rozmowie z nami:

Pojawiły się pewne propozycje, ale te rozmowy zostały przełożone na późniejszy czas, bo chciałem się w 100% oddać programowi. Teraz mam Kryształową Kulę, będę miał troszeczkę więcej czasu, więc wrócimy do rozmów.

Powiedział też o planach, jakie ma na najbliższy czas:

Wracam od razu do pracy. Wakacje? Troszeczkę później. Na pewno sobie na nie pozwolę, bo chcę nadrobić czas, przez który zaniedbywałem swoją partnerkę, bo skupiłem się na programie. Chcę jej to wynagrodzić w jakiś sposób. Tylko to jeszcze nie teraz.

Okazuje się, że dotrzymał słowa. Mróz i jego partnerka, Agnieszka Wasilewska, udali się na krótki wypoczynek. Jak spędzali czas?

Pikantne zdjęcie Mroza i partnerki. Jak spędzali czas?

Agnieszka Wasilewska zamieściła na swoim Instastory serię zdjęć z wypadu nad polskie morze. Uwieczniła Piotra, gdy akurat palił drewnem w kominku. Pochwaliła się też zdjęciem ognia. Jak się okazuje, para rozgrzała się do czerwoności. Dowodem na to jest kolejne zdjęcie zamieszczone przez Agnieszkę. Widać na nim zakochanych, którzy wtulają się w siebie.

Piotr pokazał się na nim bez koszulki, Agnieszka – z dużym dekoltem. Zdjęcie wyglądające jak kadr z nowej części filmu 365 dni możecie zobaczyć w naszej galerii zdjęciowej. Zamieściliśmy tam też kilka innych zdjęć Agnieszki i Piotra.

Para sprawia wrażenie nierozłącznej. Cały czas dodają oni wspólne zdjęcia. Kilka dni temu zamieścili wspólną fotografię z otwarcia nowej restauracji. Możecie je zobaczyć poniżej.

Warto też zadać pytanie – kim jest partnerka Piotra? Agnieszka pochodzi z Torunia, ma 29 lat i zajmuje się modelingiem. W 2006 roku wygrała konkurs Elite Model Look.

O samym konkursie poinformowała mnie sąsiadka. Po konsultacjach z mamą stwierdziłam, że spróbuję. Może nie zabrzmi to zbyt realistycznie, ale nigdy jako dziecko nie marzyłam o byciu modelką. Stało się to przez przypadek, ale dzięki temu przypadkowi odkryłam swoją pasję – opowiedziała o udziale w nim.

Agnieszka próbuje też sił w aktorstwie. Swego czasu towarzyszyła Piotrowi w serialu Gliniarze. Jak wyznał jej partner:

Aga zagrała w „Gliniarzach” dziewczynę, z którą spotkałem się na randkę. Powiem szczerze, że stresowałem się tego dnia bardziej niż ona. Aga na planie czuła się jak ryba w wodzie – pewna siebie i naturalna w tym, co robiła. A ja bałem się za siebie i za nią – po prostu zależało mi, żeby to bardzo dobrze wyszło.

Partnerka Mroza zdobyła też tytuł I Wicemiss Polski w 2014 roku i obroniła pracę magisterską w 2016 roku. Gratulujemy sukcesów! Jak podoba się wam ta para?

Piotr Mróz o parach jednopłciowych w Tańcu z gwiazdami:


Piotr Mróz z partnerką. Skrin z InstaStories Agnieszki Wasilewskiej

Piotr Mróz z partnerką. Skrin z InstaStories Agnieszki Wasilewskiej

Piotr Mróz. Skrin z InstaStories Agnieszki Wasilewskiej

Piotr Mróz. Skrin z InstaStories Agnieszki Wasilewskiej

Piotr Mróz. Skrin z InstaStories Agnieszki Wasilewskiej

Piotr Mróz. Skrin z InstaStories Agnieszki Wasilewskiej

Komentarze

  • Maja pisze:

    Przepraszam cię Aga no ale Piotrek to mój facet zrozumiałaś mnie i odczep się od niego i nawe nie próbuj ze mną zaczynać a jeśli nie odczepisz od mojego faceta to pożałujesz a Piotrek jest moją miłością mojego życia i nawet nie próbuj się do niego zbliżać i odezwać i daj nam wreszcie spokój i to my się spotykamy i od dłuszego czasu jesteśmy parą

  • Gość pisze:

    Fajne zdjęcia

  • Gość pisze:

    a wy nie macie lepszych tematów tylko pokazywac takie fajansiarskie pary?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×