Piotr Mróz pokazał zdjęcie sprzed lat. Powiedzieć, że się zmienił, to nic nie powiedzieć. Bez mięśni, zarostu i w chłopięcej grzywce wyglądał jak inny człowiek!

Piotr Mróz

Piotr Mróz

Piotr Mróz pokazał swoje zdjęcie sprzed 14 lat. Od tego czasu zmienił się nie do poznania. Aż trudno uwierzyć w jego metamorfozę! 

Piotr Mróz realizuje się w zawodzie aktora. Grał między innymi w Barwach szczęścia Gliniarzach. Jego charyzmę i talent dostrzegli producenci telewizyjny Polsatu, którzy zaprosili go do udziału w dwunastej edycji Tańca z gwiazdami. W show występował u boku Hanny Żudziewicz. Para poradziła sobie tak dobrze, że to do niej powędrowała Kryształowa Kula.

W maju artysta oświadczył się swojej partnerce, modelce Agnieszce Wasilewskiej.

Powiedziała TAK. W miejscu dla nas szczególnym… przed Matką Bożą… W Licheniu. Teraz to miejsce jest jeszcze bardziej wyjątkowe… – napisał pod wspólnym ujęciem, wykonanym pod Bazyliką Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej.

Reporterka Jastrząb Post we wrześniu zapytała Piotra i jego ukochaną o to, kiedy sformalizują związek.

Będziemy wszystko ustalać na początku roku. Jesteśmy teraz w trakcie przygotowania mieszkania, ustaliliśmy sobie, że jeżeli to zakończymy, to wtedy będziemy rozmawiać o ślubie. Nad wszystkim jeszcze nie myślałam, ale wiem, jakiej sukni na pewno nie chce. Jaką chcę, to się wszystko okaże w trakcie przygotowań. Resztę musimy ustalić między sobą. Nie wszystko zależy ode mnie. Też musi Piotrek czuć się dobrze w tym dniu. Będziemy chodzić na różne kompromisy – wyjaśniła Agnieszka.

Piotr Mróz pokazał zdjęcie sprzed 14 lat

Przyszły mąż Agnieszki utrzymuje kontakt z fanami poprzez Instagram. Jego profil w tym medium społecznościowym śledzi ponad 60 tysięcy osób. We wtorek w relacji Piotra znalazły się dwa zdjęcie: jedno aktualne i drugie – sprzed 14 lat. Od razu widać, że aktor zmienił się nie do poznania. Na starym ujęciu widać go bez koszulki. Nie był wtedy tak dobrze zbudowany, jak teraz, nie miał zarostu i nosił chłopięcą grzywkę.

Piotr w marcu skończył 34 lata. Na archiwalnym zdjęciu miał więc zaledwie 20 lat.

Ten sam człowiek, 14 lat różny. Mocno się zmieniłem? – zapytał fanów.

Internauci dostali możliwość oddania głosu w ankiecie i odpowiedzenia na pytanie postawione przez artystę. 78 proc. wybrało opcję „tak”, podczas gdy 22 proc. – „nie”.

Jak oceniacie przemianę Piotra?


Piotr Mróz pokazał zdjęcie sprzed 14 lat

Piotr Mróz pokazał zdjęcie sprzed 14 lat

Jacek Jelonek, Piotr Mróz, Michael Danilczuk - Taniec z gwiazdami 13. Odcinek 9. Półfinał

scena z: Jacek Jelonek, Piotr Mróz, Oliwier Kubiak, fot. Podlewski/AKPA

Oliwia Bieniuk i Piotr Mróz na planie serialu Gliniarze

Oliwia Bieniuk i Piotr Mróz na planie serialu Gliniarze

Komentarze

  • Gość pisze:

    Jak inni moźna moźna czas leci goldii ma prawie 100 mniam mniam ciasteczko chodź do mamusi niestety jestem zaźenowany ale wystarczy wypuscić starą 5 min na miasto i juź nie łumie się zachować pan jej wybaczy ale chłopa w domu jej brakuje ha ha a źeby robić kariere w wietnamie trzeba znać wietnamski i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×