Piotr Mróz podzielił się bardzo intymną chwilą. Grono gwiazd, które wrzucają coś takiego, jest bardzo wąskie. Co na to jego narzeczona?

Piotr Mróz

Piotr Mróz

Piotr Mróz pochwalił się niecodziennym materiałem. Pokazał, jak spędza czas "sam na sam". Wielu fanów musiało się nieźle zdziwić, bo nie jest to często widok w show-biznesie!

Piotr Mróz jest absolwentem Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich. Szersza publiczność poznała go, gdy zaczął występować w serialu Gliniarze. W 2021 roku Polsat zaangażował go do Tańca z gwiazdami. U boku Hanny Żudziewicz wytańczył pierwsze miejsce.  Przystojniak prywatnie jest narzeczonym Agnieszki Wasilewskiej.

Powiedziała TAK. W miejscu dla nas szczególnym… przed Matką Bożą… W Licheniu. Teraz to miejsce jest jeszcze bardziej wyjątkowe… – napisał w maju.

23 listopada na profilu Piotra na Instagramie pojawił się nowy materiał.

Piotr Mróz pokazał, jak spędza czas sam na sam. Zdjęcie

Aktor wrzucił na relację bardzo osobiste zdjęcie, które wykonał wewnątrz kościoła, zaraz po skończeniu modlitwy.

Sam na sam… lubię takie chwilę – napisał.

Dla części fanów może to być zaskoczenie, ponieważ niewiele gwiazd tak odważnie podkreśla przywiązanie do wiary. Tylko najwytrawniejsi supporterzy Piotra wiedzą, że jest on gorliwym katolikiem.

Wszystkie moje perypetie życiowe i cuda, które miały miejsce w moim życiu, jeszcze bardziej skierowały mnie w stronę wiary i Boga. Muszę przyznać, że od zawsze byłem bardzo wierzący i modlący. Nawet moja mama mówiła, że powinienem iść na księdza – powiedział Pomponikowi.

Również narzeczona aktora jest bardzo wierząca, więc na pewno jest dumna z tego, co Piotr robi pod jej nieobecność.

Piotr Mróz weźmie ślub?

Co ciekawe, Piotr w rozmowie z Jastrząb Post żartobliwie przyznał, że żyje w grzechu, ponieważ jeszcze nie sformalizował związku.

Jestem katolikiem, ale jestem też człowiekiem i nie robię z siebie świętego. Kościół to miejsce, gdzie człowiek powinien szukać drogowskazu na życie, żeby znaleźć właściwą drogę, która prowadzi również do miłości i szacunku wobec bliźniego. Żyję z kobietą, ale jeszcze nie mam ślubu, więc… żyję w grzechu! – wypalił.

Ślub jest tylko kwestią czasu. Ostatnio aktor i jego narzeczona wyznali nam, że termin ceremonii ustalą na początku 2023 roku. Czekamy na to!


Piotr Mróz pokazał, jak spędza czas sam na sam

Piotr Mróz pokazał, jak spędza czas sam na sam

Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska zaręczyli się

Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska zaręczyli się

Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska

Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska

Komentarze

  • Eryk pisze:

    To niech to sam na sam zostawi dla siebie.Po co to pokazywac publicznie….Celebryci wszystko na pokaz nawet wiara,jeszcze trochę pokaże co robi z panną w łóżku

  • Gość pisze:

    Jak inni młodzi dzisiaj wolą karaiby a jaka jest zasada nigdy nie jedziemy pomiędzy tirami i nie hamujemy bo źeby zostać mega driverem niepotrzebne jest nawet przedszkole A4 wwe amanda lousi marcelka lipa jednak nieaktualna chyba źe jest wolny związek onlyfans ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×